• Русский
 • Українська
+38 (066) 895-25-26
(066) 895-25-26
(067) 895-25-26
(093) 895-25-26
(044) 221-23-52
Замовити дзвінок
пн-пт: з 8:00 до 20:00, сб з 9:00 до 18:00
нд: вихідний
Generic selectors
Совпадіння
Пошук
Пошук
Пошук в записах
Пошук в сторінках

Ремонт інверторів

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Ремонт інвертора мікрохвильовки
від 300 грн
Викликати майстра
Ремонт інверторів мікрохвильовки Київ

Інверторні НВЧ-пічки своєю назвою зобов’язані технічним особливостям, в їх функції – зміна потужності мікрохвиль, забезпечуючи їх безперервне проникнення в продукт, не перегріваючи його і зберігаючи вітаміни і поживні речовини. І якщо в звичайних НВЧ-пічках мікрохвилі випускає магнетрон, що живиться за допомогою трансформатора, то в инверторных – безпосередньо від інвертора, що є блок, що управляє, і перетворювач струму постійного в змінний.

детальніше


І ремонт інвертора часто потрібний при неправильній експлуатації НВЧ-печі.

Переваги инверторных печей

Серед переваг:

 1. рівномірний нагрів
 2. багатофункціональність
 3. прискорена разморозка
 4. відсутність обертаючого лискується

Panasonic є найбільш відомим виробником печей, що випускаються з инверторной технологією. Подібні пристрої випускає і корпорація Siemens.

Безумовно, як і будь-яка технічна деталь, інвертор має властивість ламатися.

Ремонт інверторів мікрохвильової печі здійснюють фахівці нашої компанії в короткі терміни і з високою якістю.

Скористаємося нашими послугами

Проблема з инвертером легко вирішувана, для цього досить звернутися в нашу компанію або за допомогою опції “викликати майстра”, або за допомогою опції “замовити дзвінок”. Після узгодження усіх тонкощів, серед яких, – ваші контактні дані і адреса, модель і характер поломки – вам тільки і залишається дочекатися прибуття в призначений час майстра.

У будь-якому випадку виклик майстра додому позбавить вас від проблеми і дозволить і далі із задоволенням використати СВЧ-печь у своєму повсякденному житті.

Чи так дорого замовити послугу?

Вартість ремонту інвертора мікрохвильової печі – від 300 грн, що недорого, якщо брати до уваги відомий бренд, інноваційні технічні характеристики цієї техніки і здатність зберігати більше на 30одержание в продуктах вітамінів і мінералів, що розігріваються.

Ремонт мікрохвильових печей здійснюється після попередньої діагностики. Практичний досвід, профільні знання дозволять фахівцям нашої компанії здійснити ремонтні роботи вашої печі вдома за короткий час і з високою якістю.

Чи надаються гарантії?

По закінченню певного виду робіт майстром оставляется квитанція про надання послуг з усіма гарантіями.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінового ремонту інверторів мікрохвильовки
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 рок
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Заміна магнетрона

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Установка операційної системи мікрохвильовки
200 грн
Ремонт/заміна магнетрона
200 грн
Викликати майстра
Заміна магнетрона на мікрохвильовці в Києві

Мікрохвильова піч сьогодні міцно увійшла до нашого побуту і користується у населення неймовірною популярністю. Стабільна робота мікрохвильової печі створює зручність і комфорт, оскільки виконує безліч корисних функцій, належним чином оцінених користувачами.

детальніше

І як же неприємно, коли виникають проблеми з побутовим приладом. Але засмучуватися немає причин, фахівці нашої компанії завжди готові прийти на допомогу і здійснити ремонтні операції вдома і недорого.

Скористаємося нашою пропозицією

Звернувшись в нашу компанію, ви зможете отримати усі види ремонтних робіт, включаючи незначні поломки і закінчуючи складними проблемами.

Установка операційної системи мікрохвильової печі – в переліку наших послуг, здійснюваних в Києві. Наші фахівці добре знайомі з облаштуванням мікрохвильових печей, в основі яких високі технології, виключно усіх відомих на сьогодні брендів: Samsung, Panasonic, Ariston, Whirpool, Bosch, Lg, Electrolux, Candy, Miele, Sharp, DeLonghi, Philips, Gorenje, Siemens, Daewoo тощо.

Ремонт магнетрона, що часто виходить з ладу або його заміна відносяться до складної операції, але що реалізовується. Унаслідок затребуваності цього виду послуг наша компанія передбачливо поповнює складські запаси запчастинами і своєчасність гарантує.

Наші переваги

Основною нашою перевагою є укомплектований штат високопрофесійних фахівців, з великим практичним досвідом і профільними знаннями.

Заміна магнетрона в мікрохвильовій печі, ціна послуги якої обгрунтована і доступна усім користувачам, буде здійснена в короткі терміни і з високою якістю.

Послуга доступна усім жителям столиці, у тому числі і що мешкає на лівому березі, на Троєщині і Позняках.

Сучасне діагностичне устаткування, з яким приходять наші майстри для усунення неполадок, дозволяє з максимальною точністю визначити причину проблеми. Після завершення ремонтних робіт складається акт виконаних робіт, і надаються усі гарантійні зобов’язання. Запросити фахівця можна по вказаному на сайті номеру телефону або заповнивши заявку з детальною вказівкою ініціалів і номера свого телефону, мобільного або стаціонарного.

Нашою компанією пропонуються і інші послуги, як заміна слюди в мікрохвильовій печі, результатом ви залишитеся задоволені.

закрити

Можливість термінового ремонту магнетрона мікрохвильовки
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Заміна слюди

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Заміна слюдяною пластини в мікрохвильовці
250 грн
Викликати майстра
Заміна слюди в мікрохвильовці в Києві

Прогорання слюди у внутрішній камері мікрохвильової печі досить часта причина, що порушує стабільне функціонування такого корисного і зручного для усіх користувачів приладу.

детальніше


Заміна слюди в мікрохвильовій печі в таких випадках – обов’язкова процедура, яку пропонує наша компанія в Києві.

Функція слюди в мікрохвильовій печі

Усередині приладу встановлений магнетрон, сполучений з камерою за допомогою хвилеводу, контури якого маскує саме слюда. Однотонної колірної гамми деталь з чистою поверхнею своїм зовнішнім виглядом нагадує промокашку або тканину щільну. Основною функцією слюди НВЧ являється захист хвилеводу і магнетрона від забруднень, попадання вологи і від високих температур. Слюдяний шар до того ж сприяє рівномірному розподілу по камері мікрохвиль, що випускаються.

У міру експлуатації приладу виникає необхідність заміни слюди і самостійно це робити не рекомендується. Наші висококваліфіковані фахівці зроблять послугу із заміни слюди вдома і з високою якістю.

Відмітимо, що першими насторожуючими ознаками про те, що захисний екран прогорів – являється сильний тріск при включенні, іскріння і відсутність нагріву.

Чому до нас?

Наші фахівці добре знайомі з облаштуванням мікрохвильових печей, в основі яких закладені високі технології, виключно усіх відомих брендів: Samsung, Panasonic, Ariston, Whirpool, Bosch, Lg, Electrolux, Candy, Miele, Sharp, DeLonghi, Philips, Gorenje, Siemens, Daewoo, і інші.

Ціна на послугу обгрунтована і доступна для кожного користувача, що мешкає на лівому березі, на Троєщині і Позняках.

Високоякісне діагностичне устаткування, з яким фахівець приходить для надання послуги, дозволяє з максимальною точністю визначити причину проблеми. Після завершення ремонтних робіт складається акт виконаних робіт, і надаються усі гарантійні зобов’язання. Запросити фахівця можна по номеру телефону, вказаному на сайті або заповнивши заявку з детальною вказівкою ініціалів і номера свого телефону, мобільного чи стаціонарного.

Нашою компанією пропонуються і інші послуги, як ремонт блоку живлення мікрохвильової печі із застосуванням оригінальних комплектуючих. Для наших фахівців немає нерозв’язних завдань – результатом ви залишитеся задоволені і ваша техніка набуде другого життя.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінової заміни слюди
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Ремонт блоку живлення

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Ремонт блоку живлення мікрохвильовки
250 грн
Заміна блоку живлення мікрохвильовки
150 грн
Викликати майстра
Ремонт блоку живлення мікрохвильовки в Києві

Не поспішайте купувати нову мікрохвильову піч, якщо у функціонуванні приладу стався деякий збій. Відремонтувати наявну у вас на кухні НВЧ піч, що без сумніву економічно і доцільно, зможуть фахівці нашої компанії.

детальніше


Ремонт блоку живлення мікрохвильової печі в Києві – поширена проблема, з якою стикаються наші майстри досить часто. Профільні знання, багатий практичний досвід фахівців дозволяє здійснювати ремонт мікрохвильових печей будь-якої складності і усіх відомих брендів : Samsung, Panasonic, Ariston, Whirpool, Bosch, Lg, Electrolux, Candy, Miele, Sharp, DeLonghi, Philips, Gorenje, Siemens, Daewoo, і інші

Причини виходу з ладу блоку живлення

У мікрохвильовій печі приблизно третя частина поломок доводиться на блок живлення. Пояснюється подібне тим, що елементи, що становлять блок живлення, функціонують на граничних режимах і достатнього запасу міцності, як правило, не мають.

На максимальну потужність пекти допускається включати не більше ніж на 20 – 30 хвилин, про що вказується в керівництві по експлуатації, після чого їй необхідно дати відпочити аналогічний же час.

Головними причинами поломок є:

 1. тривале функціонування на максимальній потужності
 2. включення приладу за відсутності в камері продукту або тривале функціонування при завантаженні нижче мінімальне допустимою
 3. функціонування при підвищеній напрузі електромережі
 4. механічні ушкодження або заводський брак

Наші пропозиції – для вас

Послуги, пропоновані нашою компанією, – прекрасна можливість отримати їх вдома, що знімає питання транспорту. Скористатися ними можуть усі жителі столиці, що особливо мешкають на лівому березі, на Позняках і Троєщині.

Заміна блоку живлення мікрохвильової печі дозволить вашому приладу і далі працювати з високою ефективністю. Ціна на послуги, що надаються, обгрунтована і доступна для кожного користувача.

Нашою компанією пропонуються і інші послуги, як ремонт панелі управління мікрохвильової печі із застосуванням оригінальних комплектуючих і обов’язковою попередньою діагностикою.

Після завершення ремонтних робіт надається акт виконаних робіт і гарантійні зобов’язання. Запросити фахівця можна по номеру телефону, вказаному на сайті або заповнивши заявку з детальною вказівкою ініціалів і номера свого телефону, мобільного або стаціонарного.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінової заміни блоку живлення
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Ремонт передньої панелі управління

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Ремонт передньої панелі управління
від 250 грн
Викликати майстра
Ремонт панелі управління мікрохвильовки в Києві

Світ мікрохвильових печей настільки величезний, що при виборі багато хто випробовує деяку розгубленість, якого бренду, з якими функціональними можливостями краще купити.

детальніше


На сьогодні пропонуються користувачам мікрохвильової печі двох типів управління : механічне або електронне. Прилади, оснащені електронним управлінням, містять в собі величезний вибір програм і дисплей, механічне ж управління простіше, але кожне з них цілком може вийти з ладу, тим самим, доставивши власникові декілька неприємних хвилин.

Пропонуємо свої послуги

Ремонт панелі управління мікрохвильової печі в Києві, пропонований нашою компанією у виконанні високопрофесійними фахівцями, поверне приладу втрачену працездатність, а користувачеві можливість користуватися у будь-який час.

При цьому, профільні знання, багатий практичний досвід фахівців сприяють якісному ремонту побутових приладів будь-якої складності і усіх відомих брендів : Panasonic, Samsung, Ariston, Whirpool, Bosch, Lg, Electrolux, Sharp, DeLonghi, Philips, Gorenje, Candy, Siemens, Miele, Daewoo, і інші.

Послуги, пропоновані нашою компанією, здійснюються вдома, що знімає питання транспорту. Скористатися нашими пропозиціями можуть усі жителі столиці, у тому числі і що мешкають на лівому березі, на Позняках і Троєщині.

Головна причина, по якій виходить з ладу панель управління мікрохвильової печі, – скачки напруги в електромережі, але обов’язкова попередня діагностика, із задіюванням сучасного устаткування, дозволить точніше визначити причину поломки.

Наші переваги

Звертаючись в нашу компанію, ви зіткнетеся виключно з професійним підходом і оперативністю. У разі заміни комплектуючих розглядається застосування оригінальних запчастин, що гарантує подальшу якісну роботи мікрохвильової печі.

Ціна на послуги, що надаються, нашою компанією обгрунтовані і доступні для кожного користувача. Ми також готові здійснити ремонт плати управління.

Після завершення буквально усіх ремонтних робіт надається акт виконаних робіт і гарантійні зобов’язання. Запросити фахівця можна по номеру телефону, вказаному на сайті або заповнивши заявку з детальною вказівкою ініціалів і номера свого телефону, мобільного або стаціонарного.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Досвідчені і сертифіковані майстри
Можливість термінового ремонту передньої панелі управління
Гарантия на все виды работ до 3 лет
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Ремонт плати управління

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Ремонт плати управління
від 250 грн
Викликати майстра
Ремонт плати управління мікрохвильовки Київ

Щоб виконати ремонт мікрохвильової печі якісно і оперативно, потрібні профільні знання і практичний досвід, які сповна мають фахівці нашої компанії. У їх можливостях ремонт побутових приладів будь-якої складності і усіх відомих брендів : Panasonic, Samsung, Ariston, Whirpool, Bosch, Lg, Electrolux, Sharp, DeLonghi, Philips, Gorenje, Candy, Siemens, Miele, Daewoo, і інші.

детальніше


Ремонт плати управління в Києві – не єдина послуга, пропонована нами вдома. З усіма пропозиціями можна ознайомитися на нашому сайті, серед яких і заміна механізму обертання тарілки.

Професіоналізм наших фахівців – запорука якісного ремонту

Наші майстри приходять не з порожніми руками, спеціальні професійні прилади і інструменти, що є незмінним застосуванням допомагають точно виявити причину несправності.

Стосовно плати управління, то саме завдяки ній, здійснюється регулювання включення/отключние НВЧ-печи. Живлення безпосередньо на трансформатор подається за допомогою реле, після виставленого часу нагріву яке, просто відключається.

В період функціонування мікрохвильової печі можливе залипання контактів реле, у результаті завершити остаточно роботу приладу можливо лише повним знеструмленням. У таких випадках ремонт реле, що залипнуло, не розглядається – тільки заміна. Але необхідність цього може визначити лише фахівець.

Ремонт плати управління мікрохвильової печіпроцедура не проста, що має на увазі знання схеми, яка у кожної плати суто індивідуальна і розпочинається з обов’язкового діагностування. Необхідна послідовність ремонтних операцій гарантує високу якість.

Переваги звернення в нашу компанію

Обгрунтована і доступна кожному користувачеві ціна на послуги є основною перевагою, оцінити яке може як будь-який житель столиці, так і що мешкає на лівому березі, Троєщині і Позняках.

У разі заміни комплектуючих розглядається застосування оригінальних запчастин, що гарантує якісне функціонування мікрохвильової печі.

Після завершення буквально усіх ремонтних робіт надається акт виконаних робіт і гарантійні зобов’язання. Запросити фахівця можна по номеру телефону, вказаному на сайті або заповнивши заявку з детальною вказівкою ініціалів і номера свого телефону, мобільного або стаціонарного.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінового ремонт плати управління
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Заміна механізму обертання тарілки

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Ремонт механізму обертання тарілки
300 грн
Заміна механізму обертання тарілки
від 150 грн
Викликати майстра
Заміна механізму обертання тарілки в Києві

Тарілка, що обертається, – обов’язковий елемент у більшості мікрохвильових печей, сприяюча обертанню посуду з їжею в процесі або приготування, або рівномірного розігрівання. І важливо, щоб двигун обертання тарілки знаходився в справному стані, що забезпечує якісне функціонування мікрохвильової печі.

детальніше


Не крутиться тарілка в мікрохвильовій печі – явний “дзвіночок”, що вимагає прямого втручання фахівців.

Послуги нашої компанії – запорука успіху

Відсутність обертання поворотної тарілки може бути з різних причин, наприклад, через несправність двигуна тарілки, із-за тріснутої або і зовсім розбитої муфти приводу.

Мотор обертання тарілки НВЧ може не обертатися і по інших причинах.

Для з’ясування істинної причини необхідно витягнути з приладу поворотну тарілку і ролики, і розташувати мікрохвильову піч на м’яку поверхню у бічному положенні, щоб отримати знизу доступ до двигуна. Але самостійно здійснювати будь-які ремонтні роботи не слід, інакше ви ризикуєте і зовсім втратити високотехнологічної техніки.

Ремонт механізму обертання тарілки в Києві краще довірте нашим фахівцям, профільні знання яких і багатий практичний досвід дозволяє робити

ремонт побутових приладів будь-якої складності і усіх відомих брендів : Panasonic, Samsung, Ariston, Whirpool, Bosch, LG, Electrolux, Sharp, DeLonghi, Philips, Gorenje, Candy, Siemens, Miele, Daewoo, і інші.

Чому нам запитаєте ви?

Наша компанія – далеко не новачок у сфері надання послуг і здійснює їх на найвищому рівні.

Заміна механізму обертання тарілки вдома відбувається оперативно і з використанням оригінальних запчастин. Послуга доступна всеи жителям столиці, у тому числі і що мешкає на лівому березі, на Позняках і Троєщині.

Обгрунтована і доступна для кожного власника побутового приладу ціна, обов’язкова попередня діагностика – в наших перевагах. З усім переліком пропозицій від нашої компанії можна ознайомитися на сайті, серед них і ремонт плати управління в мікрохвильовій печі.

Після завершення ремонтних робіт надається акт виконаних робіт і гарантійні зобов’язання. Запросити фахівця можна по номеру телефону, вказаному на сайті або заповнивши заявку з детальною вказівкою ініціалів і номера свого телефону, мобільного або стаціонарного.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінової заміни механізму обертання тарілки
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Ремонт мікрохвильовки Whirlpool

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Ремонт панелі управління мікрохвильовки
від 250 грн
Заміна блоку живлення мікроволновкі
150 грн
Ремонт блоку живлення мікрохвильовки
250 грн
Заміна слюдяною пластини в мікрохвильовці
250 грн
Ремонт/заміна магнетрона мікрохвильовки
200 грн
Установка операційної системи мікрохвильовки
200 грн
Ремонт інвертора мікрохвильовки
від 300 грн
Ремонт плати управління
від 250 грн
Ремонт механізму обертання тарілки мікрохвильовки
300 грн
Заміна механізму обертання тарілки
від 150 грн
Викликати майстра
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Ремонт мікрохвильовки Bosch

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Ремонт панелі управління мікрохвильовки
від 250 грн
Заміна блоку живлення мікроволновкі
150 грн
Ремонт блоку живлення мікрохвильовки
250 грн
Заміна слюдяною пластини в мікрохвильовці
250 грн
Ремонт/заміна магнетрона мікрохвильовки
200 грн
Установка операційної системи мікрохвильовки
200 грн
Ремонт інвертора мікрохвильовки
від 300 грн
Ремонт плати управління
від 250 грн
Ремонт механізму обертання тарілки мікрохвильовки
300 грн
Заміна механізму обертання тарілки
від 150 грн
Викликати майстра
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Ремонт мікрохвильовки Gorenje

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Ремонт панелі управління мікрохвильовки
від 250 грн
Заміна блоку живлення мікроволновкі
150 грн
Ремонт блоку живлення мікрохвильовки
250 грн
Заміна слюдяною пластини в мікрохвильовці
250 грн
Ремонт/заміна магнетрона мікрохвильовки
200 грн
Установка операційної системи мікрохвильовки
200 грн
Ремонт інвертора мікрохвильовки
від 300 грн
Ремонт плати управління
від 250 грн
Ремонт механізму обертання тарілки мікрохвильовки
300 грн
Заміна механізму обертання тарілки
від 150 грн
Викликати майстра
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки