• Русский
 • Українська
+38 (066) 895-25-26
(066) 895-25-26
(067) 895-25-26
(093) 895-25-26
(044) 221-23-52
Замовити дзвінок
пн-пт: з 8:00 до 20:00, сб з 9:00 до 18:00
нд: вихідний
Generic selectors
Совпадіння
Пошук
Пошук
Пошук в записах
Пошук в сторінках

Ремонт блоку живлення

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Ремонт блоку живлення мікрохвильовки
250 грн
Заміна блоку живлення мікрохвильовки
150 грн
Викликати майстра
Ремонт блоку живлення мікрохвильовки в Києві

Не поспішайте купувати нову мікрохвильову піч, якщо у функціонуванні приладу стався деякий збій. Відремонтувати наявну у вас на кухні НВЧ піч, що без сумніву економічно і доцільно, зможуть фахівці нашої компанії.

детальніше


Ремонт блоку живлення мікрохвильової печі в Києві – поширена проблема, з якою стикаються наші майстри досить часто. Профільні знання, багатий практичний досвід фахівців дозволяє здійснювати ремонт мікрохвильових печей будь-якої складності і усіх відомих брендів : Samsung, Panasonic, Ariston, Whirpool, Bosch, Lg, Electrolux, Candy, Miele, Sharp, DeLonghi, Philips, Gorenje, Siemens, Daewoo, і інші

Причини виходу з ладу блоку живлення

У мікрохвильовій печі приблизно третя частина поломок доводиться на блок живлення. Пояснюється подібне тим, що елементи, що становлять блок живлення, функціонують на граничних режимах і достатнього запасу міцності, як правило, не мають.

На максимальну потужність пекти допускається включати не більше ніж на 20 – 30 хвилин, про що вказується в керівництві по експлуатації, після чого їй необхідно дати відпочити аналогічний же час.

Головними причинами поломок є:

 1. тривале функціонування на максимальній потужності
 2. включення приладу за відсутності в камері продукту або тривале функціонування при завантаженні нижче мінімальне допустимою
 3. функціонування при підвищеній напрузі електромережі
 4. механічні ушкодження або заводський брак

Наші пропозиції – для вас

Послуги, пропоновані нашою компанією, – прекрасна можливість отримати їх вдома, що знімає питання транспорту. Скористатися ними можуть усі жителі столиці, що особливо мешкають на лівому березі, на Позняках і Троєщині.

Заміна блоку живлення мікрохвильової печі дозволить вашому приладу і далі працювати з високою ефективністю. Ціна на послуги, що надаються, обгрунтована і доступна для кожного користувача.

Нашою компанією пропонуються і інші послуги, як ремонт панелі управління мікрохвильової печі із застосуванням оригінальних комплектуючих і обов’язковою попередньою діагностикою.

Після завершення ремонтних робіт надається акт виконаних робіт і гарантійні зобов’язання. Запросити фахівця можна по номеру телефону, вказаному на сайті або заповнивши заявку з детальною вказівкою ініціалів і номера свого телефону, мобільного або стаціонарного.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінової заміни блоку живлення
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *