• Русский
  • Українська
+38 (066) 895-25-26
(066) 895-25-26
(067) 895-25-26
(093) 895-25-26
(044) 221-23-52
Замовити дзвінок
пн-пт: з 8:00 до 20:00, сб з 9:00 до 18:00
нд: вихідний
Generic selectors
Совпадіння
Пошук
Пошук
Пошук в записах
Пошук в сторінках

Чому принтер не друкує

У даній статті ми розглянемо найбільш поширені неполадки, які негативно впливають на роботу принтера.

Для початку слід переконатися, що принтер підключений до мережі, а також до комп’ютера. Після цього можна починати безпосередній пошук неполадок.

Принтер для друку обраний неправильно

В ОС Windows завжди є кілька принтерів, і деякі з них не мають ніякого відношення до реальних пристроїв. Користувач в поспіху може відправити документ для преси не на той принтер, тому ми рекомендуємо обов’язково перевірити цей момент.

“Зависла” черга друку

Дуже поширена помилка. Для відновлення роботи принтера, необхідно видалити документи з черги друку.

Для цього заходимо в панель управління (режим перегляду бажано поставити “Дрібні значки”) і тиснемо на “пристрої та принтери”.

Потім натискаємо по принтеру (правою кнопкою миші), на який документ був відправлений для друку, і вибираємо “Перегляд черги друку”.

Тепер скасовуємо друк всіх документів, які присутні в списку.

Після цього можна продовжувати друк в стандартному режимі.

Застрягання або відсутність в принтері паперу

У більшості випадків, пом’ятий листок (або невелика його частина) стирчить з корпусу принтера. Його, відповідно, необхідно дістати – для цього акуратно, без ривків, потягніть папір на себе.

Якщо застряглого паперу а не видно, потрібно відкрити кришку пристрою і витягнути картридж. Після цього ви побачите пару роликів, між якими проходить паперовий лист. Діставати його слід обережно, щоб в пристрої не залишилося рваних шматочків паперу. Але часто буває, що проблема з самим механізмом, тоді кращеремонтувати механізм подачі паперу в принтері в сервісному центрі

Проблема з встановленими драйверами

Спочатку рекомендуємо зайти в диспетчер пристроїв (для цього відкрийте панель управління, переведіть вид на дрібні значки, після чого залишиться вибрати відповідний пункт) і відкрити там вкладку, що відповідає за принтери. Жовті або червоні знаки оклику свідчать про наявність проблем з драйверами.

Якщо такі є, видаляємо проблемний драйвер, потім завантажуємо з офіційного ресурсу виробника вашого принтера нові драйвера, і робимо їх установку.

Проблеми з картриджами

Якщо закінчилася фарба (тонер), принтер починає друкувати порожні аркуші, або процес друку повністю зупиняється.

В цьому випадку потрібно перевірити, скільки фарби (тонера) залишилося в принтері. Відкриваємо вже знайоме меню “Пристрої та принтери”, і переходимо в властивості потрібного пристрою.

Якщо фарба закінчилася, картридж потрібно заправити або замінити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *