• Русский
  • Українська
+38 (066) 895-25-26
(066) 895-25-26
(067) 895-25-26
(093) 895-25-26
(044) 221-23-52
Замовити дзвінок
пн-пт: з 8:00 до 20:00, сб з 9:00 до 18:00
нд: вихідний
Generic selectors
Совпадіння
Пошук
Пошук
Пошук в записах
Пошук в сторінках

Відновлення даних комп’ютера

Що відчуває людина, коли щось втрачає? Особливо, якщо це «щось» – дуже важливе і потрібне! На жаль, в такі моменти першої в гості приходить паніка і її друг «Що робити?».

Кожен з нас може згадати хоча б один випадок, коли втрачав на комп’ютері будь-які документи або іншу дуже важливу йому інформацію.

Парадоксально, але чомусь в такі моменти багато хто забуває або навіть не уявляють, про можливість відновити дані без чиєїсь допомоги є майже завжди, а в деяких випадках – дуже велика ймовірність! І якщо хтось розуміє, що зробити це можливо, то все одно губляться від того, що не знають, як далі діяти.

Як трапляється втрата даних на комп’ютері?

Ненавмисне видалення даних. Таке трапляється через необізнаність або неуважності. На жорсткому диску був відформатований або ненавмисно вилучений один з розділів.

Робота програми відбувалася з помилками, в результаті чого файл був збережений неправильно. Атака шкідливої ​​програми, яка могла змінити або видалити файли на жорсткому диску.

В результаті апаратного дефекту або пошкодження механіки для Windows стали недоступні окремі файли або навіть весь диск.

Методи відновлення даних

1Програмний метод відновлення

До цього методу вдаються, коли втрата даних сталася на робочому (або частково робочому) обладнанні.

– випадкове видалення файлів;

– форматування пристрою;

– програмний збій операційної системи;

– негативна дія вірусів чи інших програм;

– порушення правил експлуатації пристроїв збереження інформації (наприкладпри копіюванні даних була вилучена флешка).

2Апаратний метод

До цього методу відновлення втрачених даних вдаються, коли пристрій вийшов з ладу. У таких випадках немає сенсу сподіватися, що будь-яка програма допоможе відновити інформацію. Важливо чітко розуміти, що в даному випадку потрібне спеціальне обладнання та кваліфіковані майстри. У деяких випадках необхідно встановити запасні частини.

3Лабораторний метод

Якщо інформація, яку необхідно відновити, дорожче будь-яких грошей, то доводиться вдаватися до цього дорогого методу. Відновлення втрачених даних проводиться в так званих «чистих кімнатах». За справу беруться високопрофесійні фахівці і для роботи використовують дороге і сучасне обладнання. Тут, мікроскопи, і паяльні станції, і осцилографи, а також інше складне устаткування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *