• Русский
 • Українська
+38 (066) 895-25-26
(066) 895-25-26
(067) 895-25-26
(093) 895-25-26
(044) 221-23-52
Замовити дзвінок
пн-пт: з 8:00 до 20:00, сб з 9:00 до 18:00
нд: вихідний
Generic selectors
Совпадіння
Пошук
Пошук
Пошук в записах
Пошук в сторінках

Заміна матриці

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Ремонт матриці монітора
від 500 грн
Заміна матриці монітора
від 400 грн
Викликати майстра
Заміна матриці на моніторі в Києві

Ремонт матриці монітора фахівцями нашої компанії значно продовжить експлуатаційний термін монітора і порадує користувача яскравими фарбами і якісним зображенням.

детальніше

Коли слід звертатися до фахівців?

Диcплeй мoнітopa – вузол пріоритетний, вceгдa нaxoдящийся пepeд поглядом пoльзoвaтeля і, природно, будь-яка виникла вада на нім відразу ж виявляється виявленою.

Екрани дисплея дуже крихкі і пошкодити їх реально навіть при незначній механічній дії. Отже, заміна екрану монітора – проблема досить часта і вимагаюча негайного рішення. Усі проблеми з матрицею монітора крутяться в основному навколо неакуратного відношення до техніки, коли вона падає або піддається ударам об жорстку поверхню.

Дефекти, які повинні насторожити користувача наступні:

 1. тріщини або плями
 2. будь-якій спрямованості смуги на моніторі
 3. биті пікселі
 4. розлучення
 5. зображення не чисте, а спотворене

Заміна матриці на моніторі здійснювана в Києві нашими фахівцями, зачіпає і такі райони, як лівий берег, Троєщина, Позняки.

Kaк здійснюється зaмінa мaтpиці мoнітopa?

Діагностика монітора – це перший крок, який зроблять наші високопрофесійні фахівці і тільки після її закінчення вони винесуть вердикт. Застосування сучасного діагностичного устаткування при ремонті лише підвищує якість ремонтних робіт.

Озвучування проблеми, узгодження з клієнтом тонкощів і нюансів стосовно поломок в моніторі – наступний і обов’язковий етап, після якого майстер приступає до усунення проблеми. Профільні знання наших фахівців допоможуть з легкістю як розібрати, так і зібрати матрицю, здійснити усі необхідні и настройки ПК, при цьому не порушити роботу внутрішніх комплектуючих пристрою.

Ремонт РК моніторів, незалежно від виробника, чи то це Самсунг, чи то Асус, чи то інші – завжди здійснюється послідовно і на високому рівні. Кожен користувач зможе переконатися в особливій педантичності і уважності наших фахівців, для яких немає непотрібних дрібниць.

Ціна на послугу не завищена, а цілком обгрунтована, після завершення ремонту надаються гарантійні зобов’язання. Звернувшись в нашу компанію, ви завжди можете розраховувати на послугу, під якою мається на увазі ремонт або заміна матриці на моніторі.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінової заміни матриці монітора
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Ремонт блоку живлення монітора

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Ремонт блоку живлення монітора
від 200 грн
Ремонт контролера живлення, блоку живлення
від 300 грн
Викликати майстра
Ремонт блоку живлення монітора в Києві

Включили з ранку комп’ютер, схвально відгукнувся писком системний блок, а монітор так і не включився. Ситуація багатьом знайома, але чи являється подібний прояв свідоцтвом про неполадку – в цьому ще слід затвердитися.

детальніше

Передусім, безпосередньо на моніторі зобов’язаний світитися індикатор, при від’єднанні від СБ сигнального кабелю – на моніторі висвічується інформація про відсутність самого підключення. Якщо не спостерігається індикація і відсутня заставка – це також говорить про поломку блоку живлення.

Коли виникає необхідність в послузі?

Ремонт блоку живлення монітора потрібний при наступних явних ознаках:

 1. нестабільне функціонування монітора
 2. мигання або індикатора живлення, або екрану
 3. через певні проміжки зовсім відключається

Правильно встановити причину поломки під силу нашим фахівцям з профільними знаннями і багатим практичним досвідом, які займаються ремонтом комп’ютера довгий час.

Діагностика блоку живлення РК усіх брендів – Samsung, LG, BENQ, AOC, Acer, Proview – обов’язковий етап при ремонті, здійснюваний найпершим для правильної установки причини. Оскільки ЖК монітори оснащуються імпульсними блоками живлення, то найпоширенішою основою виходу з ладу БП виступає перегрівання монітора і зайва в мережі напруга.

Необхідна послідовність робіт

Починають ремонт БП наші фахівці з виміру напруги в 310 В, якщо воно не підтверджується, то це явне свідоцтво про несправність або запобіжника, або можливо діодного моста. Також будуть перевірений польовий транзистор після заміни некондиційних елементів, оскільки саме він є причиною згорання і вищезгаданих деталей із-за його безпосереднього пробою. Нестабільність роботи монітора і зниженої напруги може ще свідчити і про несправність конденсатора Cvin. Після перевірки на нім напруги, причому, його воно не фіксується, це говорить про несправність в самій мікросхемі, перевіряється осцилографом присутність імпульсів. Мінлива генерація також може фіксуватися унаслідок несправності електролітичних конденсаторів безпосередньо у вторинних ланцюгах і елементів ланцюга зворотного зв’язку.

Ремонт і заміна блоку живлення LCD монітора в Києві нашими фахівцями будуть зроблені з використанням сучасного діагностичного устаткування, з високою якістю, швидко і за обгрунтованою ціною. Послуги вдома доступні усім, особливо жителям лівого берега і що мешкає в районі Позняків і Троєщини.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінового ремонту блоку живлення монітора
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Ремонт інвертора

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Ремонт інвертора монітора
від 300 грн
Викликати майстра
Заміна інвертора на моніторі в Києві

Заміна інвертора в моніторі не просте завдання і повинна здійснюватися виключно руками фахівців. Щоб зробити заміну інвертора монітора раніше слід розібрати і продіагностувати монітор і лише після цього приступати до певних робіт.

детальніше


Рідкокристалічні монітори на даний момент відносяться до надійного устаткування, але і їм властиво іноді “капризувати” і виходити з ладу, і головною причиною є саме поломка інвертора.

Що є інвертором?

Безумовно, інвертор – ключовий блок пристрою, у функції якого перетворення в міській мережі низької напруги у високе змінне, обов’язкової для живлення ламп підсвічування матриці. І, як правило, інвертор в силу конструкційних особливостей, сполучений з блоком живлення монітора. Відмітимо, що інвертор блоку живлення – також досить складний пристрій і спроба здійснити заміну блоку самостійно може цілком закінчитися ушкодженням деталей монітора.

Заміна інвертора підсвічування нашими фахівцями вже оцінена належним чином користувачами, що мешкають на лівому березі Києва, на Троєщині і Позняках.

Наша компанія відкрита для усіх, незалежно від адреси проживання, ми із задоволенням усунемо вдома будь-які проблеми, пов’язані з комп’ютерною технікою.

Основні ознаки поломки

Оскільки інвертор живить безпосередньо лампи підсвічування монітора, отже, останній при виході його з ладу перестає включатися або зовсім, або включається на декілька секунд і тут же гасне. Ця неполадка спостерігається і при виході з ладу ламп підсвічування, і виявити істинну причину збою зможе виключно майстер, що має профільні знання і практичний досвід, що дозволяє брати в роботу монітори усіх брендів, без виключення : Samsung, LG, BENQ, AOC, Acer, Proview.

І, саме наші майстри, зможуть якісно і швидко замінити штатний інвертор на універсальний.

Поломка інвертора також проявляється таким чином – екран спалахує усього лише на декілька хвилин, після чого мимоволі відключається. Також, іноді яскравість зображення не відповідає нормальною, і параметр самостійно відкоригувати не виходить.

Ціна наших послуг обгрунтована і не завищена, тому немає сенсу ризикувати і піддавати свою техніку  ремонті ПК, невиправданим і невмілим діям.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінового ремонту інвертора
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Ремонт підсвічування

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Ремонт або заміна лампи підсвічування
від 300 грн
Ремонт LED підсвічування
від 500 грн
Викликати майстра
Ремонт підсвічування монітора в Києві

Порушення, спостережувані в передачі кольору зображення, можуть відбуватися унаслідок виходу з ладу певних елементів устаткування. І зазвичай несправність лампи підсвічування матриці – досить часта причина.

детальніше


Ремонт підсвічування монітора в таких випадках – необхідна процедура, довірити яку рекомендується фахівцям з відповідними знаннями і досвідом.

Ознаки поломок

Пріоритетними ознаками, що свідчать про явні проблеми, є:

 1. зниження яскравості дисплея
 2. трансляція зображення, що відбувається із спотворенням колірної гамми
 3. зображення подається з рожевим відтінком
 4. нестабільне функціонування монітора при звуці, зображення з’являється при напрямі на екран яскравого джерела світла

Заміна підсвічування в моніторі – завдання не з простих, щоб добратися, наприклад, до підсвічуючих приладів при виході з ладу ламп підсвічування матриці, необхідно буде розібрати увесь монітор, а щоб це зробити, не зашкодити техніці і точно здійснити операцію – потрібні окрім знань ще і спеціальні інструменти.

І тільки в силах нашого фахівця виявити істинну причину проблеми і вирішити або несправність криється в самій лампі підсвічування монітора, або в інверторі підсвічування.

Заміна ламп підсвічування монітора в Києві передбачає застосування лампочок, ідеально відповідних за розміром. Наші фахівці підберуть усі необхідні деталі, піддадуть перевірці і лише потім замінять. Після завершення робіт в обов’язковому порядку майстер підключить до комп’ютера вже відновлений монітор і перевірить його функціонування. Клієнт також отримає акт виконаних робіт і необхідні гарантійні зобов’язання.

Наші переваги

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте якісну послугу вдома при мінімальних витратах часу і на лівому березі столиці, і на Троєщині, і на Позняках, ми зробимо послугу тим, що усім, що бажають бачити свою техніку в справному стані, незалежно від бренду: LG, ASUS, Viewsonic, Acer, Samsung.

У переліку наших пернваг:

 1. комплексна діагностика
 2. якісний і швидкий ремонт
 3. доступна ціна
 4. професіоналізм і досвід наших співробітників

Наша компанія пропонує цілий перелік різних послуг з якісному ремонту комп’ютера, ознайомитися з якими і з їх вартістю можна на сайті. Тут же на сайті можна заповнити спеціальну форму для виклику майстра або подзвонити по вказаному номеру телефону.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінового ремонту підсвічування монітора
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Прошивка

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Перепрошивка ПЗ монітора
від 300 грн
Викликати майстра
Прошивка монітора в Києві

Якщо ви зібралися перепрошити монітор своїми силами краще відмовтеся від цієї затії, подумайте тверезо про ризики.
Прошивка монітора – складна операція, в результаті якої легко зіпсувати мікросхему, після чого ваш улюблений монітор перестане і зовсім включатися.

детальніше


Варто також відмітити, що самостійно прошивка з ладу виходить украй рідко, всьому провиною, як завжди, людський чинник. Бажання користувача перепрошить монітор для русифицицирования меню або підвищення частотності – найпоширеніша причина проблеми.

Чому до нас

Ознаки зльоту прошивки наші фахівці виявлять відразу ж, при звичайному початковому візуальному огляді – підсвічування може цілком не включатися, меню призначене для користувача спотворюється, зображення видається не повністю або з’являється “веселка”. Також при мікропрограмному збої зображення зрушується або по вертикалі, або по горизонталі.

Декілька рідко демонструється зліт прошивки в недосяжності установки необхідного дозволу.

Причиною може виявитися і некоректне подання живлення, тому, краще запросити фахівця, який вдома, швидко і якісно відновить прошивку монітора буквально усіх моделей і марок Fujitsu – Siemens, HP, Acer, BenQ, Viewsonic, LG, Philips, Samsung, Sony, Asus, Dell.

Прошивка ПЗ монітора буде здійснена із застосуванням сучасного устаткування. Відмітимо, що для пршивки нашими фахівцями розглядаються різні програматори, що дозволяють прошивати і оновлювати ПЗ монітора з високою якістю, як внутрішньосхемний, так і безпосередньо в саму пам’ять.

Доступність послуги

Пропоновані нашою компанією послуги з ремонту комп’ютера, доступні практично усім жителям, у тому числі і що мешкає на лівому березі, і на Троєщині, і на Позняках.

Оновлення прошивки на моніторі нашими фахівцями здійснюється з використанням спеціальної програми. Ціна на послуги не завищена, обгрунтована, а якість роботи висока, звернувшись до нас, ви не будете розчаровані результатом.

Кожен користувач зможе переконатися в особливій педантичності і уважності наших фахівців, для яких немає непотрібних дрібниць.

Запросити фахівця можна по вказаному на сайті номеру телефону або заповнивши заявку з детальною вказівкою ініціалів і номера свого телефону, мобільного або стаціонарного.

Після надання послуги в обов’язковому порядку надається гарантійний талон і акт виконаних послуг.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінової прошивки монітора
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Ремонт монітора LG

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Ремонт матриці монітора
від 500 грн
Заміна матриці монітора
від 400 грн
Ремонт інвертора монітора
від 300 грн
Ремонт блоку живлення монітора
від 200 грн
Ремонт контролера харчування, блоку живлення монітора
від 300 грн
Ремонт або заміна лампи підсвічування
від 300 грн
Ремонт LED підсвічування монітора
від 500 грн
Перепрошивка ПЗ монітора
від 300 грн
Викликати майстра
Ремонт монітора LG в Києві

Наш сервісний центр пропонує можливість проведення ремонту моніторів LG в Києві недорого. У наших співробітників є усі сучасні засоби для проведення діагностики, великий асортимент запчастин, а також новітнє паяльне устаткування, що дозволяє робити ремонт моніторів lg flatron l1953s, flatron 1204wt і інше на високому рівні.

детальніше

Щоб дізнатися про ціну на запчастини, а також загальну вартість робіт по ремонту устаткування, рекомендується звернутися до консультантів компанії Технохелп.

Причини поломок

Ремонт монітора LG може знадобитися не часто, оскільки пристрої відрізняються якістю складання і мають хороші відгуки. Але будь-яка техніка з часом може виходити з ладу з різних причин. Основні поломки такі:

 1. Монітор не включається або сам вимикається через декілька секунд після включення.
 2. На екрані з’являється спотворена картинка.
 3. Не тримається потрібний дозвіл.
 4. На екрані немає зображення взагалі.

Причин появи таких неполадок може бути багато, але виявити їх можна тільки після проведення діагностування. Основна проблема полягає в поломці блоку живлення, який є вразливим місцем в моніторі, а тому частенько він і виходить з ладу при неправильній або тривалій експлуатації. Наші співробітники зроблять відновні роботи і повернуть блок живлення до життя в короткий час.

Ще однією причиною виходу з ладу монітора може стати поломка плати. Зазвичай вона відбувається унаслідок природного зносу елементу при тривалій експлуатації. Також іноді може ушкодитися підсвічування або модуль інвертора. Наші співробітники відновлять ці вузли або замінять на нові, після чого нададуть гарантію.

Раді з ремонту моніторів LG

Інженери нашого сервісного центру не рекомендують робити ремонт блоку живлення монітора LG своїми руками. В результаті такого втручання може виникнути необхідність заміни певних компонентів на нові, що позначиться на збільшенні вартості робіт.

Наші співробітники виїдуть для проведення ремонту у будь-який район Києва, зокрема в такі райони:

 1. Протасов Яр.
 2. Голосієво.
 3. Видубичи.
 4. Чоколівка.
 5. Сирец.
 6. Чапаївка.
 7. Центр.

Дізнатися детальнішу інформацію про вартість і умови послуги, також викликати майстра ви можете по телефонах або електронній пошті. Будь-якими симптомами, які вказують на неправильну роботу устаткування, не варто нехтувати. У таких ситуаціях треба звертатися відразу тільки до фахівців, які оперативно, за доступною ціною і якісно зроблять ремонт монітора Asus.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінового ремонту монітора LG
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Ремонт монітора Samsung

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Ремонт матриці монітора
від 500 грн
Заміна матриці монітора
від 400 грн
Ремонт інвертора монітора
від 300 грн
Ремонт блоку живлення монітора
від 200 грн
Ремонт контролера харчування, блоку живлення монітора
від 300 грн
Ремонт або заміна лампи підсвічування
від 300 грн
Ремонт LED підсвічування монітора
від 500 грн
Перепрошивка ПЗ монітора
від 300 грн
Викликати майстра
Ремонт монітора Samsung в Києві

Наш сервісний центр здійснює ремонт монітора Samsung швидко, недорого і якісно. На усі виконані співробітниками сервісу роботи і замінені деталі видається гарантія. Ми обслуговуємо увесь Київ, зокрема оперативно виїдемо в такі райони:

детальніше

 1. Куренівка.
 2. Совки.
 3. Чапаївка.
 4. Протасов Яр.
 5. Центр.
 6. Чоколівка.
 7. Виноградар.

Часті поломки

Виробник сьогодні випускає надійні екрани, які можуть експлуатуватися в різних умовах, і адаптовані до перепадів напруги в мережі. Але при цьому вони мають вразливі місця, через що може знадобитися ремонт РК монітора Samsung через три-чотири роки експлуатації. У такому разі своєчасне сервісне обслуговування Samsung 940n, 932b співробітниками нашого центру дозволить продовжити життя гаджета на декілька років.

Основні поломки:

 1. монітор не включається;
 2. монітор відразу вимикається після включення;
 3. виникає помилка неоптимального режиму.

При виявленні таких неполадок не варто усувати їх своїми руками, а рекомендується відключити девайс від живлення і звернутися по допомогу в наш сервісний центр. Подібні несправності не можуть бути усунені само собою, і при несвоєчасному реагуванні це може привести до виходу з ладу усього устаткування.

Швидкий ремонт монітора Samsung

Співробітники нашої компанії зроблять ремонт блоку живлення монітора Samsung будь-якої моделі, у тому числі і тих, які оснащені додатковими опціями, наприклад, тюнерами і іншим. В ході ремонтно-відновних заходів фахівці застосовують новітнє діагностичне устаткування, що дозволяє нам гарантувати якість виконання робіт в стислі сроки.

Діагностування і ремонт монітора Samsung

При проведенні тестування пристрою співробітник визначає неполадки екранів і виявляє елементи, які вийшли з ладу. Після цього він визначає вартість роботи і погоджує деталі із замовником. Ми намагаємося вибрати самі відповідні і недорогі для клієнтів види ремонтних робіт, а заміна монітора повністю робиться тільки в крайніх випадках, що дозволяє заощадити.

Після відновлення апарату здійснюється його тестування і передача власникові для подальшої експлуатації. Якщо вам знадобиться ремонт монітора Самсунг вдома в Києві, ви можете звертатися в нашу компанію в робоче час. Для цього можете залишити нашим менеджерам заявку по електронній пошті або ж зателефонувати. Також ви можете заздалегідь упізнати вартість ремонта монітора Sony на нашому сайті.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінового ремонту монітора Samsung
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Ремонт монітора Sony

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Ремонт матриці монітора
від 500 грн
Заміна матриці монітора
від 400 грн
Ремонт інвертора монітора
від 300 грн
Ремонт блоку живлення монітора
від 200 грн
Ремонт контролера харчування, блоку живлення монітора
від 300 грн
Ремонт або заміна лампи підсвічування
від 300 грн
Ремонт LED підсвічування монітора
від 500 грн
Перепрошивка ПЗ монітора
від 300 грн
Викликати майстра
Ремонт монітора Sony в Києві

Ноутбуки Sony користуються популярністю у користувачів через свою якість і продуктивність. Але навіть такі надійні пристрої можуть з часом зламатися. Досвідчені співробітники нашої компанії заздалегідь зроблять діагностику пристрою, визначать тип поломки, а також запропонують самий відповідний і вигідний вид ремонта монітора Samsung.

детальніше


При необхідності усі зношені і ушкодження деталі будуть замінені на оригінальні, які є у великому асортименті на нашому складі, що дозволяє швидко робити ремонт монітора Соні і не чекати їх доставки з-за кордону. На усі види робіт, а також на запчастини дається гарантія.

Команда професіоналів по ремонту моніторів Sony

Більшість поломок моніторів відбуваються із-за стрибків напруги в мережі або із-за перегрівання пристрою. У основній масі таких випадків гарантійний ремонт не робиться, а можна виконувати тільки платний. Наш же сервісний центр виконує як гарантійний, так і післягарантійний ремонт моніторів від цього виробника недорого. Усі заходи проводяться оперативно в день заявки.
Ми виїдемо по заявці в такі райони Києва:

 1. Куренівка.
 2. Совки.
 3. Чапаївка.
 4. Протасов Яр.
 5. Центр.
 6. Чоколівка.
 7. Виноградар.

Також до нас можуть звертатися і жителі інших районів, оскільки ми надаємо послуги з усього Києва. Ремонт монітора Sony проводиться з використанням сучасного устаткування, що дозволяє бути упевненими в тому, що девайс прослужить ще тривалий час.

Довірте ремонт професіоналам

Для забезпечення зручності клієнтам, наш сервісний центр надає їм широкий спектр послуг, у тому числі і ремонт LCD моніторів в Києві, які можна зробити вдома і не витрачати свій час на відвідування майстерні. Ціна на усі види робіт залишається доступною.

Зазвичай матриці ушкоджується із-за механічної дії, а також унаслідок природного зносу комплектуючих. У будь-якому випадку від проведення ремонту власними силами варто відмовитися.

Після проведення ремонту співробітниками нашої компанії, вони в обов’язковому порядку проводять тестування пристрою, дають на нього гарантію і рекомендації користувачам про правила його подальшої експлуатації. Детальніше дізналися про послугу, а також її вартість або поставити інші питання, ви можете операторам по телефону або електронній пошті в робочий час.

Попередній наші ціни Ви можете упізнати на сайті, але остаточна вартість робіт залежатиме від складності поломки, що встановлюється майстром після проведення діагностування.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінового ремонту монітора Sony
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Ремонт монітора Asus

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Ремонт матриці монітора
від 500 грн
Заміна матриці монітора
від 400 грн
Ремонт інвертора монітора
від 300 грн
Ремонт блоку живлення монітора
від 200 грн
Ремонт контролера харчування, блоку живлення монітора
від 300 грн
Ремонт або заміна лампи підсвічування
від 300 грн
Ремонт LED підсвічування монітора
від 500 грн
Перепрошивка ПЗ монітора
від 300 грн
Викликати майстра
Ремонт монітора Asus в Києві

Цей бренд постійно удосконалює свою техніку, роблячи її з кожним роком усе більш надійною і захищеною від поломок. Але з часом на устаткуванні може виявлятися некоректна його робота. У такому разі рекомендується звертатися відразу наш сервісний центр, щоб здійснити ремонт монітора Асус недорого і оперативно.

детальніше

Від проведення таких заходів самостійно варто відмовитися, оскільки це може посилити проблему і стати причиною необхідності проведення складнішого і дорожчого ремонту.

Переваги роботи з нами

Гарантований, якісний і швидкий ремонт будь-яких моделей моніторів від цього виробника ми зробимо за допомогою сучасного устаткування, а також при необхідності встановимо оригінальні запчастини від виробників. Наші майстри проводять роботи будь-якої складності і мають великий досвід в цій справі, що дозволяє повернути до життя навіть найрідкісніші моделі цих пристроїв. На усі відремонтовані монітори клієнти отримують гарантію, а також їм надається можливість при необхідності надалі отримувати послугу з доступної вартості.

Коли знадобиться ремонт моніторів

Характерними ознаками, які говорять про необхідність ремонту монітора ASUS, являються :

 1. Самостійне відключення екрану після його включення.
 2. Спотворена картинка або биті пікселі.
 3. Немає зображення на усьому екрані або на окремих його ділянках.
 4. Монітор не включається взагалі.
 5. Втрата різкості, контрастності або кольору.

Якщо будуть виявлені такі симптоми, не варто робити ремонт монітора ASUS своїми руками.

Перед початком проведення ремонту в обов’язковому порядку робиться діагностування техніки, щоб визначити об’єм робіт, ціну і причини виникнення неполадок. Після узгодження усіх моментів із замовником співробітник компанії приступає до ремонту моніторів LG.

Ми працюємо по усьому Києву, зокрема обслуговує такі райони:

 1. Протасов Яр.
 2. Голосієво.
 3. Видубичи.
 4. Чоколівка.
 5. Сирец.
 6. Чапаївка.
 7. Центр.

Рекомендації інженерів

Співробітники нашого сервісного центру знайомі з особливостями і конструкцією моніторів Asus будь-яких моделей, а тому в 99% випадків зроблять оперативний і недорогий ремонт прямо вдома у замовника. Обслуговування цих пристроїв вимагає наявності певних знань і спеціального устаткування, які є у наших майстрів. Ремонт моніторів Asus Київ проводиться вдома у замовника, що дозволяє йому заощадити час і засоби на транспортуванні пристрою в майстерню.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінового ремонту монітора Asus
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Ремонт монітора BENQ

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Ремонт матриці монітора
від 500 грн
Заміна матриці монітора
від 400 грн
Ремонт інвертора монітора
від 300 грн
Ремонт блоку живлення монітора
від 200 грн
Ремонт контролера харчування, блоку живлення монітора
від 300 грн
Ремонт або заміна лампи підсвічування
від 300 грн
Ремонт LED підсвічування монітора
від 500 грн
Перепрошивка ПЗ монітора
від 300 грн
Викликати майстра
Ремонт монітора BENQ в Києві

За комп’ютером не можна працювати без екрану. Якщо монітор виходить з ладу, потрібний оперативний ремонт моніторів BenQ. Чистота і якість картинки на цьому пристрої залежить від певних чинників. Усі сучасні моделі дозволяють отримувати картинку у великому дозволі. Якщо з екраном є якісь проблеми, то неможливо насолодитися якістю зображення.

детальніше

Поширені проблеми

Серед них можна відмітити такі:

 1. смуги;
 2. биті пікселі;
 3. спотворене зображення;
 4. порушення перенесення кольорів;
 5. розводи і інше.

Серед найбільш поширених несправностей можна виділити виникнення збоїв в роботі блоку живлення. Це вразливе місце в моніторах, яке може ушкоджуватися при перепадах напруги або неправильної експлуатації пристрою. Також можна виділити вхід з ладу центральної плати, яка чутлива до скачок напруги в мережі або ж може самостійно зношуватися при тривалому використанні.

Іноді може не працювати лампа підсвічування або модуль інвертора моніторів. Усі ці несправності фахівці нашого сервісного центру усунуть недорого і оперативно, використовуючи оригінальні комплектуючі, які є у великому асортименті на нашому складі.

Де робити ремонт моніторів BENQ?

Якщо виникли вищезгадані несправності, то не варто усувати їх своїми руками, рекомендуємо скористатися послугами нашого сервісного центру, який проводить ремонт моніторів BENQ в Києві вдома у замовника недорого і оперативно.

Ремонт імпортної і вітчизняної техніки – основний напрям діяльності нашої компанії, а майстри мають великий досвід і необхідне устаткування для проведення таких робіт. Ви в цьому можете переконатися самі, коли звернетеся до нас.

Довіривши технікові нам, ви можете бути упевнені в тому, що вона потрапила в надійні руки і буде незабаром повернена до життя. Перед проведенням ремонту в обов’язковому порядку робиться діагностування, що дозволяє виявити саму неполадку і причини її появи.

Ми обслуговуємо увесь Київ і зокрема виїжджаємо в такі райони:

 1. Протасов Яр.
 2. Голосієво.
 3. Видубичи.
 4. Чоколівка.
 5. Сирец.
 6. Чапаївка.
 7. Центр.

Гарантія якості

У нашому сервісному центрі виконується ремонт моніторів бенкью будь-яких моделей, у тому числі:

 1. q7t4;
 2. fp91q+;
 3. t705 тощо.

На усі види ремонту, а також на замінені запчастини ми надаємо гарантію, що дозволяє клієнтам при необхідності надалі робити ремонт монітора DELL по низькій ціні.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінового ремонту монітора Dell
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки