• Русский
 • Українська
+38 (066) 895-25-26
(066) 895-25-26
(067) 895-25-26
(093) 895-25-26
(044) 221-23-52
Замовити дзвінок
пн-пт: з 8:00 до 20:00, сб з 9:00 до 18:00
нд: вихідний
Generic selectors
Совпадіння
Пошук
Пошук
Пошук в записах
Пошук в сторінках

Збірка чистка налаштування

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Чистка ПК від пилу і бруду
250 грн
Збірка комп'ютера і модернізація
от 300 грн
Налаштування оптимального стану роботи
250 грн
Викликати майстра
Збірка, чищення, налаштування комп'ютера Київ

Кожен комп’ютер, незалежно – чи новий він, або той, що вже функціонує не один рік потребує налаштувань. Наприклад, для новачків, налаштування включає налаштування тек, зміну робочого столу, установку необхідних програм.

детальніше


Налаштування ПК в Києві, яку пропонує наша компанія, зачіпає серйозніші речі – збільшення налаштуванням BIOS продуктивності комп’ютера, швидкості, удосконалення операційної системи установкою додаткових програм, антивірусних у тому числі, браузерів. У переліку налаштувань – підключення до інтернету, налаштування комп’ютерної мережі і Wi-Fi.

Від правильного налаштування вашого ПК повністю залежить подальше його функціонування і забезпечити належну послугу може виключно високопрофесійний фахівець нашої компанії з відповідним досвідом і профільними знаннями.

З чого розпочинається процес налаштування?

Складання, ремонт і профілактика комп’ютера – важливі і необхідні процеси для коректного функціонування вашого ПК, але що ж включає процес налаштування – з цим слід розібратися детальніше.

Перше, що необхідно зробити при придбанні комп’ютера або ноутбука, нового або з передвстановленою ОС, – почистити від абсолютно даремного софтвера.

Далі здійснити налаштування ОС і настроїти BIOS. При давно працюючому комп’ютері необхідно почистити реєстр, файли tmp. log.

Провести тонку оптимізацію роботи операційної системи – останній завершальний етап в процесі налаштування.

Складання комп’ютера, безумовно, має на увазі під собою акуратність і неквапливість, наші фахівці ті ж якості, укупі з профільними знаннями і великим досвідом, проявляють і при процесах налаштування. Доводиться бути украй обережним, щоб ненароком не видалити важливе програмне забезпечення, драйвери і пов’язаний з їх безпосередньою роботою софт.

Що включає послуга складання комп’ютера?

Процес складання комп’ютера не обмежується одним лише складанням комплектуючих. Ця послуга має на увазі також:

 1. чищення ПК від пилу і бруду
 2. складання і модернізацію пристрою
 3. налаштування оптимального режиму і стану роботи

Чого ми чекаємо від чищення?

З моменту використання комп’ютера, постійного дослідження просторів Інтернету спостерігається величезна кількість в теках ОС тимчасових файлів, причому, часом одночасно з вірусами. У таких випадках якісне чищення – не просто необхідна процедура, а украй важлива.

Величезна кількість непотрібних абсолютно тимчасових файлів може привести до дефіциту вільного простору на диску “С”. Для нормальної ж роботи, що відомо більшості користувачів – на цьому диску вимагається не менше 15% вільного місьця. Також потрібне чищення системних тек в каталозі користувача таких як: Local і Roaming. Вони є притулком для зосередження файлів після установки різних і вже видалених програм. Видаляти їх слід украй обережно, оскільки це може привести до неможливості запуску певних програм і видалення їх налаштувань.

Наші пропозиції

Ремонт комп’ютера вдома – прекрасна можливість привести в порядок вашу техніку за доступними цінами, з якими можна ознайомитися безпосередньо на сайті.

При цьому завжди є реальна можливість здійснити модернізацію комп’ютера, поєднану з ремонтним процесом. Фахівець нашої компанії порадить і допоможе підібрати відповідний склад апгрейда комп’ютера, що являється, безперечним плюсом. Замовити послугу можна на сайті, пройшовшись по опції “викликати майстра”, по опції можна “замовити дзвінок” і упізнати усі нюанси пропонованих нами послуг.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінової збірки, чищення і настройки комп'ютера
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Прискорення роботи комп’ютера

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Перевірка комп'ютера на наявність вірусів
100 грн
Очищення жорсткого диска
100 грн
Видалення непотрібних програм
100 грн
Оптимізація списку автозавантаження
100 грн
Оптимізація реєстру
150 грн
Викликати майстра
Прискорення роботи комп'ютера Київ

Оптимізація роботи комп’ютера потрібна, якщо зламався, став зависати, сповільнився темп роботи вашого комп’ютера. Навіть, якщо незначні завдання вирішуються або із запізненням, або з помилками.

детальніше

Причиною некоректного функціонування можуть також виявитися сміттєві файли, які ви колись викачали, а скористалися ними усього лише раз. Очищення комп’ютера не здійснювалося, непотрібні файли захарастили ваш ПК, наводнили робочий стіл абсолютно непотрібними ярликами у великій кількості, що привело до неможливості відшукати в цій “купі” необхідний документ. Природно, функціональність сильно почала пригальмовувати.

Причиною некоректної роботи ОС також є фрагментація файлів систематичного видалення і відновлення з них. Зазвичай абсолютно новий пристрій поставляється з великою кількістю передвстановлених програм, на практиці які зовсім не затребувані, і деякі користувачі, особливо новачки, навіть не знають про їх присутність. Запускаючись без вашого відома, вони після включення ПК продовжують потайно функціонувати, причому, від інших процесів незалежно.

Що робити?

Перераховані причини є приводом для оптимізації вашого комп’ютера.

Прискорення роботи комп’ютера можливо дістати використанням спеціальних надійних програм, які можуть надати наші високопрофесійні фахівці, тим самим, підвищити продуктивність ОС.

Послуги, пропоновані нами

У переліку наших послуг, що надаються в Києві нашою компанією :

 1. перевірка комп’ютера на наявність вірусів
 2. очищення жорсткого диска
 3. видалення непотрібних програм
 4. оптимізація списку автозавантаження
 5. оптимізація реєстру

Спеціальні програми, пропоновані нашими фахівцями, приберуть системне сміття і здійснять оптимізацію в один клік.

Прискорювачі комп’ютера можна розділити на вузьконаправлені і утиліти загальної дії, що включають декілька модулів оптимізації.

Серед особливо вживаних утілітів:

 1. Advanced SystemCare
 2. Glary Utilities
 3. AVZ PC TuneUp
 4. Clean Master
 5. CCleaner

Що робимо?

Не засмучуємося, а запрошуємо досвідчених фахівців, які недорого і в короткі терміни усуне усі проблеми з вашим комп’ютером. Запросити фахівця дуже просто, або кликом по опції “викликати майстра”, або здійснити дзвінок по вказаному на сайті телефону. При недоліку часу можна скористатися послугою “замовити дзвінок”.

Ремонт комп’ютера в Києві, здійснюваний нашими фахівцями, завжди високого рівня, що значно подовжує експлуатаційний термін вашого ПК.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінового прискорення роботи комп'ютера
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Налаштування інтернету

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Діагностика мережі і перевірка кабелю
100 грн
Налаштування модему/роутера
250 грн
Установка необхідних драйверів
150 грн
Підключення бездротового інтернету
150 грн
Підключення проводового інтернету
150 грн
Викликати майстра
Налаштування інтернету на комп'ютері Київ

Налаштування інтернету на ПК – процес не стільки складний, скільки вимагає профільних знань, які повною мірою мають високопрофесійні фахівці нашої компанії. Скориставшись нашими послугами, ви не лише заощадите час, гроші і зусилля, але і забезпечите себе повноцінною можливістю використати особистий комп’ютер або ноутбук у будь-який час.

детальніше

Підключення до системи Інтернет включає якісне налаштування і підключення усіх необхідних для цього систем.

Послуги, пропоновані нами

Звернувшись в нашу компанію, Ви можете отримати наступні послуги:

 1. діагностика мережі і перевірка кабелю
 2. налаштування модему/роутера
 3. установка необхідних драйверів
 4. підключення безпровідного інтернету
 5. підключення дротяного інтернету

Для безпровідного підключення наші фахівці встановлять роутер (маршрутизатор) і далі настроять його на якісну роботу, при дротяному – додатково до цього виконають ще і прокладення, обтиск кабелю з монтажем спеціальних наконечників.

Замовити налаштування інтернету на комп’ютер в Києві можна незалежно від типу підключення до мережі. При обмеженні доступу до Інтернету із-за дії вірусів і шкідливих програм буде здійснена антивірусна профілактика. Наші фахівці проведуть увесь необхідний комплекс послуг, також встановлять необхідні драйвери і мережеві карти, wifi- адаптери і оперативно вирішать будь-які можливі проблеми, унаслідок яких не вдається здійснити підключення до Інтернету.

Налаштування в короткі терміни

Налаштування Інтернету здійснюється в короткі терміни і недорого за вартістю. Повне налаштування підключення до мережі обов’язкове і в таких випадках, як:

 1. зроблено переустановлення ОС Windows, при якій, частково або повністю можуть бути видалені драйвери мережевого пристрою, що забезпечує доступ до мережі
 2. підключення до нової точки доступу Інтернет, що передбачає виконання робіт по внесенню мережевих налаштувань провайдера, до якого користувач планує підключитися

Наші фахівці встановлять і настроять будь-яку версію ОС Windows, а саме:

 1. Windows 7, 8, 10
 2. Windows 2000 server
 3. Windows 2000
 4. Windows 2003 server
 5. Windows 2003
 6. Windows Vista
 7. Windows XP

Використовуємо опції за призначенням

Виклик майстра здійснюється за формою, приведеною на сайті, для чого необхідно кликнути по опції “викликати майстра”. Також можна скористатися послугою “замовити дзвінок” при обмеженості часу і з вами зв’яжуться протягом півгодини. При необхідності можлива безкоштовна консультація.

Ремонт комп’ютера – ще одна послуга, що робиться нашою компанією. З усіма пропозиціями і цінами завжди можна ознайомитися на сайті у будь-який час.

Звертайтеся до нас, ми у свою чергу гарантуємо надійний і безпечний доступ до високошвидкісного Інтернету. У нас для цього все є – і грамотні фахівці, і наявність сучасного професійного устаткування та гарантії.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінової налаштування інтернету
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Установка операційної системи

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Установка Windows XP
250 грн
Установка Windows 7
250 грн
Установка Windows 8
250 грн
Установка Windows 10
250 грн
Установка Linux
250 грн
Викликати майстра
Установка операційної системи на комп'ютер Київ

Без спеціальних знань встановити операційну систему просто неможливо, про це слід знати тим, що бажають цей процес здійснити самостійним чином.

детальніше


Установка Windows в Києві вдома під силу високопрофесійним фахівцям нашої компанії, що мають і демонструють в цій області належний досвід і спеціальні знання.

Установка операційної системи

Операційна система (ОС) – сфера взаємодії людини і комп’ютерних програм.

Варіантів установки ОС декілька, між собою вони відрізняються лише незначними відхиленнями від самого процесу установки.

Найпоширенішими з них є XP, 7, 8, 10, Linux і саме їх установкою і займаються фахівці нашої компанії.

Операційна система відсутня або не функціонує

Природно, при первинній відсутності на вашому комп’ютері ОС необхідно її встановити, інакше ваш агрегат хоч і працюватиме, але з дуже обмеженими можливостями.
Установка операційних систем, які вже були встановлені на ПК і з якоїсь причини перестали функціонувати, розпочинається з діагностики. Після виявлення причин проблеми у ряді випадків потрібне переустановлення ОС, яку якісно і в мінімальні терміни зроблять фахівці нашої компанії.

Коли потрібна установка або переустановлення ОС?

Переустановлення Віндовс на ПК потрібне в наступних випадках:

 1. повільна, некоректна робота ПК або ноутбука
 2. зараження вірусами, черв’яками, троянами
 3. механічне ушкодження жорсткого диска
 4. неможливість оновити ОС
 5. моральне застарівання операційної системи

Періодично виникає і необхідність установки оновлень ОС.

Для чого потрібне оновлення ОС?

Оновлення операційної системи вирішує багато проблем, а саме:

 1. підвищення стабільності і продуктивності ПК – пакет оновлень Windows містить в собі нові версії драйверів, що знижує енергоспоживання пристроїв і збільшується їх взаємодія, раціональнішою і стабільнішою роботу ОС Віндовс роблять нові бібліотеки і системні модулі
 2. системний захист, оскільки велика кількість уязвимостей – прекрасна можливість для проникнення у ваш ПК кіберзлочинців
 3. повноцінна підтримка забезпечення, як програмного, так і апаратного, вдосконалення технологій здійснюється додаванням додаткових функцій, якими не можна буде скористатися, якщо вчасно не встановити те, що відповідає оновлення системи

У можливостях оновлень операційної системи Windows – відредагувати найбільш критичні помилки і усунути найбільш небезпечні уразливості.

Ремонт комп’ютерів в Києві – нескладний процес для досвідчених фахівців, для людини, що мало розбирається в цій області, – може виявитися згубним, як для усього ПК, так і для операційної системи.

Виїзд майстра додому дозволить здійснити діагностику вашого ПК, у разі потреби зробити ремонт, встановити ОС і зробити інші важливі операції.

Ціна для установки Віндовс XP, 7, 8, 10, Linux – 250 грн. Погодьтеся, цілком доступна для кожного користувача вартість послуги, здійснюваної високопрофесійними фахівцями нашої компанії, – дозволить уберегти вас від необдуманих кроків у разі самостійного вирішення питання, а гарантійні зобов’язання після закінчення усіх робіт – позбавлять вас від сумнівів і продовжать експлуатаційний термін ваш пристрій.

Отримати консультацію у разі виникаючих питань можна по вказаному на сайті в опції “контакти” номеру телефону. Ми завжди раді допомогти!

закрити

Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Ремонт комплектуючих

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Діагностика і ремонт материнської плати
від 300 грн
Діагностика та ремонт відеокарти
від 300 грн
Діагностика та ремонт жорсткого диска
від 250 грн
Діагностика та ремонт блоку живлення
від 300 грн
Діагностика та ремонт оперативної пам'яті
від 150 грн
Викликати майстра
Ремонт комплектуючих для комп'ютера Київ

Попередити вихід з ладу комплектуючих комп’ютера можна проведеною своєчасно профілактикою, яку рекомендується проводити раз на рік. І, як правило, усі виникаючі проблеми, що вимагають заміни комплектуючих – пов’язані з перегріванням комп’ютера.

детальніше

Діагностика – передусім

Ремонт комплектуючих комп’ютерів розпочинається з діагностики і неможливий без відповідної матеріальної бази комплектуючих, програм і інших засобів.

Звернувшись в нашу компанію, ви можете розраховувати на якісну діагностику і ремонт свого комп’ютера, тим самим, здійснюючи і модернізацію ПК.

Що зазвичай потрібне для діагностики?

Фахівці нашої компанії здійснюють діагностику:

 1. материнської плати
 2. жорсткого диска
 3. відеокарти
 4. блоку живлення
 5. оперативної пам’яті

Діагностування в повному об’ємі поломки неможливе без наявності наступних комплектуючих, які завжди є у нашого фахівця, а саме:

 1. блоку живлення
 2. AGP відеокарти
 3. PCI відеоадаптера
 4. другого монітора

При подальшому ремонті дуже затребуваним засобом є зовнішній носій інформації – USB флеш накопичувач (флешка) або зовнішній бокс з жорстким диском, що підключається за допомогою USB і різні перехідники і адаптери.

Заміна комплектуючих комп’ютерів в Києві здійснюється не на “порожньому місці”, а виключно після діагностики і встановлення істинної проблеми, про що в усній формі на місці повідомляють замовника.

Основні елементи комп’ютера, що вимагають ремонту

Материнська плата, завдяки якій здійснюється взаємодія усіх складових комп’ютера. У переліку вірогідного ремонту – заміна південного і північного мостів, відновлення струмопровідних доріжок, перепаювання ланцюгів живлення, слотів, роз’ємів, що вимагають високої кваліфікації фахівця і наявності спеціального устаткування. Вартість ремонту, залежно від складності – від 300 грн

Жорсткого диска, проблеми з яким виникають унаслідок механічного ушкодження пластинів, магнітних голівок або двигуна. Під ремонтом мається на увазі відновлення даних на новий жорсткий диск, що є досить складною операцією, що вимагає досвіду, спеціальних знань і програмного забезпечення. Вартість послуги починається від 250 грн.

Ремонт тих, що Комплектують ПК включає також ремонт :

 1. відеокарти
 2. блоку живлення
 3. оперативній пам’яті

Відеокарта, якою укомплектований комп’ютер відремонтувати можливо, на відміну від відеокарти ноутбука, що не підлягає ремонту. Серед причин поломки – перегрівши, що призводить до здуття або потьоків конденсаторів, що призводить до дисфункції стабілізаторів живлення і пам’яті. Ремонт відеочіпа, що вийшов з ладу, як правило, недоцільний, оскільки вартість відеочіпа нового порівнянна з вартістю відеокарти. Вартість послуги – від 300 грн.

Блок живлення. Серед причин поломки – збій в роботі високовольтного фільтру, що призводить з часом до несправностей мікросхеми ШІМ-контролера, одночасно проявляються проблеми і з випрямлячами. Тільки ретельна діагностика нашими фахівцями дозволить виявити причину і відремонтувати блок живлення. Вартість послуги – від 250 грн.

Оперативна пам’ять. Серед причин – можливі механічні ушкодження, але в головних причинах – несправний чіп пам’яті або “відвал” чіпа пам’яті, окислення контактів ОП. Вартість послуги – від 150 грн.

Наші гарантії

Ремонт комп’ютерів з гарантією, що надається в обов’язковому порядку нашою компанією, продовжить експлуатаційний термін служби вашого ПК.

закрити

Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Ремонт системного блоку

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Діагностика і визначення несправності
100 грн
Ремонт на стороні клієнта або в майстерні
250 грн
Додаткові роботи
при необхідності
Рекомендації по працездатності комп'ютера
безкоштовно
Викликати майстра
Ремонт системного блоку в Києві

Ремонт комп’ютера має на увазі і ремонт системного блоку, що є частиною загальної системи. Від коректної роботи системного блоку залежить якість функціонування комп’ютера, при виході з ладу хоч би одного елементу система комп’ютера або “гальмує”, або і зовсім перестає працювати.

детальніше

Основні ознаки несправностей

Слід зазначити, що причин неполадок досить багато, але основними є наступні:

 1. постійно “тормозить”
 2. ПК не включається, перегрівається або здійснює самостійне перезавантаження
 3. регулярно спливає синій екран “смерті” на моніторі
 4. не завантажується операційна система

При виявленні хоча б однієї з ознак буде правильним звернутися до наших фахівців для якісного і швидкого усунення неполадок.

У переліку наших послуг :

 1. діагностика системного блоку і визначення несправності
 2. ремонт або в майстерні, або на стороні клієнта
 3. при необхідності – додаткові роботи

Звертаємося до професіоналів

Діагностика системного блоку і подальший ремонт в Києві будуть зроблені високопрофесійними фахівцями з використанням сучасного устаткування. Послуги з відновлення повноцінної роботи вашого ПК будуть зроблені недорого, вартість обгрунтована, ознайомитися з якою реально на сайті. Тут же на сайті можна ознайомитися у будь-який момент і з іншими чудовими пропозиціями по ремонту комп’ютера в Києві, і вказаною відповідною ціною на кожне з них.

Викликати майстра можна по вказаному на сайті номеру телефону або заповнивши заявку з детальною вказівкою ініціалів і номера свого телефону, мобільного або стаціонарного.

Після ремонту системного блоку комп’ютера в обов’язковому порядку надається гарантійний талон і акт виконаних послуг.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінового ремонту
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Чистка і видалення вірусів

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Чистка і видалення вірусів
300 грн
Діагностика комп'ютера на віруси
150 грн
Викликати майстра
Чистка і видалення вірусів на комп'ютері Київ

Зараження операційної системи вірусами різних типів – найбільш поширена проблема при роботі з комп’ютером. Що таке комп’ютерний вірус, здатний до дублювання, самопоширенню і трансформації файлової системи за допомогою шкідливого програмного коду знає навіть “чайник”. Вірус своєю дією погрожує знищенням усій операційній системі.

детальніше

При цьому, підхопити вірус на комп’ютері реально навіть при відвідуванні цілком надійних сайтів, не рахуючи випадкового скачування і розпаковування невідомих архівів або запуску виконуваних підозрілих файлів.

Видалення вірусів з комп’ютера – не проблема для наших фахівців, які швидко і якісно очистять ваш комп’ютер або ноутбук в Києві від яких-небудь вірусів, відновлять його працездатність шляхом видалення вірусів, лікування заражених файлів, установки антивіруса.

Основними і найбільш поширеними різновидами вірусів є:

 1. файлові
 2. завантажувальні
 3. макро віруси
 4. мережеві
 5. комбіновані

Чи заражений ваш комп’ютер – як визначити?

Насторожуючою ознакою шкідливого софтвера, що повинне вас застерегти – це проблеми зі швидкістю і стабільності функціонування ПК. Зустрічаються також вірусні програми, що проявляють себе через певний час.

Насторожити повинне і виконання певних команд самим комп’ютером, які користувач не задавав.

Чищення комп’ютера в Києві запобіжить поширенню дії шкідливої програми і дозволить працювати далі спокійно і “не оглядаючись” на віруси.

Серед проблем, прямих або непрямих :

 1. не прив’язані до конкретного сайту або додатка рекламні оголошення
 2. сполучення з наполегливою вимогою заплатити деяку суму за розблокування Windows або розшифровку файлів (якщо система при цьому перестали повністю завантажуватися або відкриватися файли)
 3. спливаючі вікна програм антивірусних з інформацією про виявлення шкідливих програм, і інші можливі недвозначні ознаки
 4. сині екрани смерті
 5. чужі процеси, спостережувані в диспетчерові завдань
 6. трансформація системних налаштувань мимовільним чином
 7. збій в додатках, зникнення з жорсткого диска наявної інформації

Слід зазначити, що відсутність яких-небудь зовнішніх проявів також може виявитися симптомом вірусу. Більшість з троянських програм, спеціально орієнтованих для крадіжки особистих відомостей власника ПК, функціонують непомітно. І тільки з моменту пропажі цінних відомостей власник дізнається про факт зараження.

Де підхоплюють віруси?

Лікування ПК від вірусів здійснюється ефективними і корисними програмами, спрямованими на знищення шкідливих програм, які класифікуються на два поширені види : віруси і черв’яки. Безпосередньо віруси розширюють свою діяльність за допомогою шкідливого файлу, і сам запуститися не може, поки ви самі зараженій програмі не допоможете, запустивши її.

Черв’яки, зазвичай, самі проникають за допомогою чатів і поширюються унаслідок уразливості вашої ОС, браузеру, конкретної програми, навіть за допомогою електронної пошти.

Якщо узагальнити, то основними шляхами зараження є:

 1. уразливості ОС і у браузері
 2. недостатня якість антивіруса
 3. змінні носії
 4. і як не смішно це здається – дурість користувача

Чищення шкідливих вірусів на ПК нашими фахівцями здійснюється якісно, з установкою відповідних програм захисту.

Чому ми і що включає ця послуга?

Фахівці нашої компанії здійснюють ремонт комп’ютерної техніки, як вдома у клієнта, так і в нашому сервісному центрі. Запросити фахівця можна за допомогою форми онлайн-заявки, а поставити питання, що цікавить Вас, наприклад, що включає певна послуга – по телефону, вказаного в розділі “контакти”

Лікування вірусів, яке ми пропонуємо, має на увазі установку надійного антивіруса, завданням якого є – захист операційної системи. Вартість сервісу залежить від виду послуг, що робляться. Фахівець на місці проаналізує, проведе діагностику і порекомендує найкращий варіант за найнижчою ціною.

Результат нашої роботи

Ремонт комп’ютерів фахівцями нашої компанії продовжить їх експлуатаційний термін, а правильно підібрана і встановлена антивірусна програма послужить надійним захистом від шкідливих програм, злому, крадіжки і спаму.

закрити

Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Установка та налаштування програм

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Офісні програми
150 грн
Поштові клієнти
150 грн
Мультимедіа програвачі та кодеки
100 грн
Антівіруси
150 грн
Викликати майстра
Встановлення та налаштування програм на комп'ютері Київ

Установка і налаштування програм на ПК користується такою ж популярністю і затребуваністю, як і установка Windows.

детальніше


Зазвичай великий попит спостерігається на такі програми, як Adobe Photoshop, Microsoft Office, всілякі браузери і пакети 1С, програми для спілкування, комп’ютерні цікаві ігри і інше програмне забезпечення.

Установка і налаштування програм

Офісний пакет Microsoft Office – невід’ємний елемент комплексу комп’ютерних програм, оскільки містить в себе такі програми, як:

 1. всілякі документи і веб-сторінки – Microsoft Office Word
 2. таблиці і графіки – Microsoft Office Excel
 3. бази даних по різних категоріях – Microsoft Office Access
 4. публікації, візитки і інші офісні застосування – Microsoft Office Publisher

Установка і налаштування програм для роботи з комп’ютером нашими фахівцями здійснюється на високому рівні і за доступними цінами, з якими можна ознайомитися на сайті.

При установці Office клієнтові завжди надається альтернативна можливість вибирати між пакетами Microsoft Office 2003, 2007, 2010.

Послуги, що надаються нашою компанією

Послуги установки програм на комп’ютер в Києві включають:

 1. офісні застосування
 2. поштові клієнти
 3. мультимедіа програвачі і кодеки
 4. антивіруси

У переліку популярних програм :

 1. 7 – Zip – безкоштовний багатофункціональний архіватор
 2. браузери, серед яких, – Opera, Apple Safari, Mozilla Firefox, Google Chrome, що забезпечують стабільну роботу в Інтернеті і при цьому безпечну
 3. K-Lite Codec Pack
 4. Ccleaner – для чистки комп’ютера
 5. Skype, ICQ, Facebook, Twitter, MySpace, Агент@Mail.ru, Однокласники, Вконтакті
 6. автоматичне оновлення уже встановлених застосувань на комп’ютері
 7. і багато інших

Зустрічаються користувачі, що використовують ПК не по прямому призначенню, а виключно, як засіб для ігор і розваг. І частину гри встановлюють неправильно, піддаючи ПК високим навантаженням і, тим самим, порушуючи правильне функціонування комп’ютера. Фахівці нашої компанії встановлять і настоють ігри

відповідно до можливостей вашого комп’ютера.

Запрошуємо фахівців

Запросити фахівця дуже просто, або кликом по опції “викликати майстра”, або здійснити дзвінок по вказаному на сайті телефону. При недоліку часу можна скористатися послугою “замовити дзвінок”.

Для нашої компанії – якісний ремонт ПК – обов’язкова умова з наданням всіх гарантійних зобов’язань.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінового ремонту
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки