• Русский
 • Українська
+38 (066) 895-25-26
(066) 895-25-26
(067) 895-25-26
(093) 895-25-26
(044) 221-23-52
Замовити дзвінок
пн-пт: з 8:00 до 20:00, сб з 9:00 до 18:00
нд: вихідний
Generic selectors
Совпадіння
Пошук
Пошук
Пошук в записах
Пошук в сторінках

Збірка чистка налаштування

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Чистка ПК від пилу і бруду
250 грн
Збірка комп'ютера і модернізація
от 300 грн
Налаштування оптимального стану роботи
250 грн
Викликати майстра
Збірка, чищення, налаштування комп'ютера Київ

Кожен комп’ютер, незалежно – чи новий він, або той, що вже функціонує не один рік потребує налаштувань. Наприклад, для новачків, налаштування включає налаштування тек, зміну робочого столу, установку необхідних програм.

детальніше


Налаштування ПК в Києві, яку пропонує наша компанія, зачіпає серйозніші речі – збільшення налаштуванням BIOS продуктивності комп’ютера, швидкості, удосконалення операційної системи установкою додаткових програм, антивірусних у тому числі, браузерів. У переліку налаштувань – підключення до інтернету, налаштування комп’ютерної мережі і Wi-Fi.

Від правильного налаштування вашого ПК повністю залежить подальше його функціонування і забезпечити належну послугу може виключно високопрофесійний фахівець нашої компанії з відповідним досвідом і профільними знаннями.

З чого розпочинається процес налаштування?

Складання, ремонт і профілактика комп’ютера – важливі і необхідні процеси для коректного функціонування вашого ПК, але що ж включає процес налаштування – з цим слід розібратися детальніше.

Перше, що необхідно зробити при придбанні комп’ютера або ноутбука, нового або з передвстановленою ОС, – почистити від абсолютно даремного софтвера.

Далі здійснити налаштування ОС і настроїти BIOS. При давно працюючому комп’ютері необхідно почистити реєстр, файли tmp. log.

Провести тонку оптимізацію роботи операційної системи – останній завершальний етап в процесі налаштування.

Складання комп’ютера, безумовно, має на увазі під собою акуратність і неквапливість, наші фахівці ті ж якості, укупі з профільними знаннями і великим досвідом, проявляють і при процесах налаштування. Доводиться бути украй обережним, щоб ненароком не видалити важливе програмне забезпечення, драйвери і пов’язаний з їх безпосередньою роботою софт.

Що включає послуга складання комп’ютера?

Процес складання комп’ютера не обмежується одним лише складанням комплектуючих. Ця послуга має на увазі також:

 1. чищення ПК від пилу і бруду
 2. складання і модернізацію пристрою
 3. налаштування оптимального режиму і стану роботи

Чого ми чекаємо від чищення?

З моменту використання комп’ютера, постійного дослідження просторів Інтернету спостерігається величезна кількість в теках ОС тимчасових файлів, причому, часом одночасно з вірусами. У таких випадках якісне чищення – не просто необхідна процедура, а украй важлива.

Величезна кількість непотрібних абсолютно тимчасових файлів може привести до дефіциту вільного простору на диску “С”. Для нормальної ж роботи, що відомо більшості користувачів – на цьому диску вимагається не менше 15% вільного місьця. Також потрібне чищення системних тек в каталозі користувача таких як: Local і Roaming. Вони є притулком для зосередження файлів після установки різних і вже видалених програм. Видаляти їх слід украй обережно, оскільки це може привести до неможливості запуску певних програм і видалення їх налаштувань.

Наші пропозиції

Ремонт комп’ютера вдома – прекрасна можливість привести в порядок вашу техніку за доступними цінами, з якими можна ознайомитися безпосередньо на сайті.

При цьому завжди є реальна можливість здійснити модернізацію комп’ютера, поєднану з ремонтним процесом. Фахівець нашої компанії порадить і допоможе підібрати відповідний склад апгрейда комп’ютера, що являється, безперечним плюсом. Замовити послугу можна на сайті, пройшовшись по опції “викликати майстра”, по опції можна “замовити дзвінок” і упізнати усі нюанси пропонованих нами послуг.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінової збірки, чищення і настройки комп'ютера
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *