• Русский
 • Українська
+38 (066) 895-25-26
(066) 895-25-26
(067) 895-25-26
(093) 895-25-26
(044) 221-23-52
Замовити дзвінок
пн-пт: з 8:00 до 20:00, сб з 9:00 до 18:00
нд: вихідний
Generic selectors
Совпадіння
Пошук
Пошук
Пошук в записах
Пошук в сторінках

Заміна лампи підсвічування

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Заміна лампи підсвічування
від 300 грн
Заміна шлейфу живлення
300 грн
Ремонт інвертора
від 300 грн
Викликати майстра
Заміна лампи підсвічування на ноутбуці Київ

Заміна лампи підсвічування на ноутбуку – процедура складна навіть для досвідчених фахівців, така, що має на увазі розбирання усієї матриці. Неправильні дії можуть привести до ушкодження РК-екрану, світлофільтрів, шлейфів дешифрувальника.

детальніше

Насторожуючі чинники

Якщо ви зіткнулися з тим, що фон екрану ноутбука змінився з переважанням червонястого відтінку, та ще по краях екрану проявилися плями або затемнення, при цьому яскравість екрану притупилася – це пряме свідоцтво, що настав термін заміни лампи підсвічування матриці ноутбука. Первинний ресурс флуоресцентної лампи (CCFL) – приблизно 15000 годин.

Інші можливі причини

Тривалий експлуатаційний період лампи призводить до вигорання покриття катодів, що викликає більше енергоспоживання, відповідно, лампа перегрівається. Із-за навантаження струмів, що збільшується, цілком може зробитися непридатним інвертор, часом перегрівши лампи може спровокувати навіть вибух. У свою чергу осколки, що виявилися усередині матриці, як і прикипання до світлофільтрів або відбивача лампи при перегріванні цілком можуть пошкодити і відбивач, і фільтри.

Заміна підсвічування ноутбука здійснюється виключно в чистому приміщенні, щоб уникнути попадання пилу на внутрішню поверхню екрану. Фахівці нашої компанії для видалення пилу використовують стисле повітря, альтернативою служать спеціальні серветки для протирання екрану.

Алгоритм дій наших майстрів чітко відлагоджений, завдяки знанням і практичному досвіду.

Заміна CCFL лампи підсвічування матриці в ноутбуку в Києві здійснюється недорого, але з високою якістю і наданням усіх гарантійних зобов’язань. Заміна лампи здійснюється на усіх пристроях, серед виробників – ACER, ASUS, MSI, DELL, APPLE і інші.

Запросити фахівця нескладно, для цього досить кликнути на сайті по опції “викликати майстра” або по вказаному в розділі “контакти” номеру телефону.

Інші послуги

Наша компанія не обмежується одним видом послуг і пропонує і інші, з переліком яких завжди можна ознайомитися на сайті, серед них – і ремонт комп’ютера.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінової заміни лампи підсвічування ноутбука
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *