• Русский
 • Українська
+38 (066) 895-25-26
(066) 895-25-26
(067) 895-25-26
(093) 895-25-26
(044) 221-23-52
Замовити дзвінок
пн-пт: з 8:00 до 20:00, сб з 9:00 до 18:00
нд: вихідний
Generic selectors
Совпадіння
Пошук
Пошук
Пошук в записах
Пошук в сторінках

Установка операційної системи

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Установка Windows XP
250 грн
Установка Windows 7
250 грн
Установка Windows 8
250 грн
Установка Windows 10
250 грн
Установка Linux
250 грн
Викликати майстра
Установка операційної системи на комп'ютер Київ

Без спеціальних знань встановити операційну систему просто неможливо, про це слід знати тим, що бажають цей процес здійснити самостійним чином.

детальніше


Установка Windows в Києві вдома під силу високопрофесійним фахівцям нашої компанії, що мають і демонструють в цій області належний досвід і спеціальні знання.

Установка операційної системи

Операційна система (ОС) – сфера взаємодії людини і комп’ютерних програм.

Варіантів установки ОС декілька, між собою вони відрізняються лише незначними відхиленнями від самого процесу установки.

Найпоширенішими з них є XP, 7, 8, 10, Linux і саме їх установкою і займаються фахівці нашої компанії.

Операційна система відсутня або не функціонує

Природно, при первинній відсутності на вашому комп’ютері ОС необхідно її встановити, інакше ваш агрегат хоч і працюватиме, але з дуже обмеженими можливостями.
Установка операційних систем, які вже були встановлені на ПК і з якоїсь причини перестали функціонувати, розпочинається з діагностики. Після виявлення причин проблеми у ряді випадків потрібне переустановлення ОС, яку якісно і в мінімальні терміни зроблять фахівці нашої компанії.

Коли потрібна установка або переустановлення ОС?

Переустановлення Віндовс на ПК потрібне в наступних випадках:

 1. повільна, некоректна робота ПК або ноутбука
 2. зараження вірусами, черв’яками, троянами
 3. механічне ушкодження жорсткого диска
 4. неможливість оновити ОС
 5. моральне застарівання операційної системи

Періодично виникає і необхідність установки оновлень ОС.

Для чого потрібне оновлення ОС?

Оновлення операційної системи вирішує багато проблем, а саме:

 1. підвищення стабільності і продуктивності ПК – пакет оновлень Windows містить в собі нові версії драйверів, що знижує енергоспоживання пристроїв і збільшується їх взаємодія, раціональнішою і стабільнішою роботу ОС Віндовс роблять нові бібліотеки і системні модулі
 2. системний захист, оскільки велика кількість уязвимостей – прекрасна можливість для проникнення у ваш ПК кіберзлочинців
 3. повноцінна підтримка забезпечення, як програмного, так і апаратного, вдосконалення технологій здійснюється додаванням додаткових функцій, якими не можна буде скористатися, якщо вчасно не встановити те, що відповідає оновлення системи

У можливостях оновлень операційної системи Windows – відредагувати найбільш критичні помилки і усунути найбільш небезпечні уразливості.

Ремонт комп’ютерів в Києві – нескладний процес для досвідчених фахівців, для людини, що мало розбирається в цій області, – може виявитися згубним, як для усього ПК, так і для операційної системи.

Виїзд майстра додому дозволить здійснити діагностику вашого ПК, у разі потреби зробити ремонт, встановити ОС і зробити інші важливі операції.

Ціна для установки Віндовс XP, 7, 8, 10, Linux – 250 грн. Погодьтеся, цілком доступна для кожного користувача вартість послуги, здійснюваної високопрофесійними фахівцями нашої компанії, – дозволить уберегти вас від необдуманих кроків у разі самостійного вирішення питання, а гарантійні зобов’язання після закінчення усіх робіт – позбавлять вас від сумнівів і продовжать експлуатаційний термін ваш пристрій.

Отримати консультацію у разі виникаючих питань можна по вказаному на сайті в опції “контакти” номеру телефону. Ми завжди раді допомогти!

закрити

Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *