• Русский
 • Українська
+38 (066) 895-25-26
(066) 895-25-26
(067) 895-25-26
(093) 895-25-26
(044) 221-23-52
Замовити дзвінок
пн-пт: з 8:00 до 20:00, сб з 9:00 до 18:00
нд: вихідний
Generic selectors
Совпадіння
Пошук
Пошук
Пошук в записах
Пошук в сторінках

Ремонт пульта управління

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Механічні пошкодження
від 50 грн
Виробничий брак
від 50 грн
Тимчасові деформації
від 30 грн
Попадання води в систему
від 50 грн
Відсутність електроживлення
від 50 грн
Викликати майстра
Ремонт пульта управління в Києві

Іноді користувачі стикаються з проблемою, коли на пульті від телевізора раптом перестали натискатися кнопки. Лякатися цього не коштує, ситуація досить поширена і усього лише, вимагає ремонту.

детальніше


Ремонт пульта управління може знадобитися з різних причин, механічні ушкодження – найбільш з них часта, але не остання.

Головні причини

Якщо пульт від телевізора не знаходиться в захисному поліетиленовому мішечку, то жирові відкладення разом з пилом не змусять себе довго чекати і виявляться на платі і гумовій основі. Функціонування кнопкових контактів спочатку погіршується, а згодом і зовсім призводить до руйнування.

Ремонт пультів для телевізора в Києві допоможе позбавитися від грязьових відкладень і не лише. Фахівці нашої компанії знайдуть істинне джерело несправності, і усунуть її в найкоротші терміни.

Досить часта проблема з пультом ДУ, коли він або зовсім перестає функціонувати в нормальному режимі, або частково. Цілком може не працювати одна або декілька кнопок, спостерігається відсутність результату з віддаленої відстані, що незручно, оскільки доводиться для перемикання каналів пульт підносити близько до приладу. Іноді навіть при натисненні необхідної кнопки виконується абсолютно інша дія, що не відповідає функціональній орієнтації кнопки.

Ремонт пультів дистанційного керування, пропонований вдома, в цих випадках просто обов’язковий. Іноді користувачі забувають перевірити батареї, тому якщо пульт ДУ працювати перестав, то зробіть це, передусім. Також серед поломок: залипання кнопок, тріщини в друкарських провідниках, відпаювання резонаторів кварцевих, конденсаторів, інфравипромінювачів, ізносу на гумових кнопках пульта ДУ – струмопровідного шару.

Скористаємося нашими послугами

Підкреслимо, що ремонтні роботи нашим фахівцем почнуться лише після діагностики, результати якої виявляться приводом для ремонту або його недоцільністю.

Ремонт пульта ДУ телевізора доступний усім жителям столиці, що особливо мешкають на лівому березі, на Троєщині і Позняках і зачіпає усі на сьогодні існуючі бренди: Panasonic, Sharp, LG, Sony, Samsung, JVC, Philips, Toshiba, Supra, Thomson і багато інших. Ціна на послуги доступна і обгрунтована, за результатами ремонту видається акт виконаних робіт, підкріплений усіма гарантіями.

До наших послуг також входить ремонт матриці телевізора.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінового ремонту пульта управління
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *