• Русский
 • Українська
+38 (066) 895-25-26
(066) 895-25-26
(067) 895-25-26
(093) 895-25-26
(044) 221-23-52
Замовити дзвінок
пн-пт: з 8:00 до 20:00, сб з 9:00 до 18:00
нд: вихідний
Generic selectors
Совпадіння
Пошук
Пошук
Пошук в записах
Пошук в сторінках

Ремонт материнської плати телевізора

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Фізична деформація
від 600 грн
Обрив в ланцюзі між шарами
від 500 грн
Поломка процесора
від 800 грн
Викликати майстра
Ремонт материнської плати телевізора в Києві

Системна плата в телевізорі вважається ключовою, оскільки на ній безпосередньо зациклена безліч функцій. Є центром зосередження ключових вузлів управління і кожній з наявних частин телевізійного пристрою окремо.

детальніше


Ремонт материнських плат телевізорів самостійним чином практично неможливий, оскільки трудомісткий і вимагає непростої діагностики, і застосування особливого вимірювального устаткування.

Основні функції материнської плати

До них відноситься реалізація персональних запитів користувачів, постійне

оновлення ПЗ, регулювання передбаченими налаштуваннями стосовно перенесення кольорів картинки і здійснення операцій на вимогу за допомогою дистанційного ПУ або звичайної клавіатури. У функції материнської плати – реалізація розпоряджень на пуск і відключення, завдання розпорядження на трансформацію в черговий режим.

Відмітимо, що вдосконалення телекомунікацій ускладнює і функціонал материнської плати, шляхом додавання “свіжих” компонентів.

Мониторить неполадки і вірогідні помилки системної плати реально по проблисках, витікаючих від світлодіодних сигналізаторів, змонтованих на лицьовій панелі пристрою. Циклічність і кількість мерехтінь в цілому надає явне розуміння про проблемну ділянку і суть виниклої проблеми.

Звертаємося до нас

Ремонт плат телевізора в Києві фахівцями нашої компанії буде зроблений вдома, з найвищою якістю і в найкоротші терміни. Для цього у наших фахівців все є – і профільні знання, і практичний досвід, і інноваційне устаткування для діагностики і подальшої відладки.

Ремонт плати телевізора Самсунг, LG, Sony, Philips, Panasonic, Toshiba, Sharp і інших брендів буде підкріплений усіма необхідними гарантіями.

Ремонт LCD/LED телевізорів доступний усім жителям столиці, у тому числі і що мешкає на лівому березі, на Троєщині і на Позняках. Ціна на ремонт обгрунтована і не завищена, акт виконаних робіт додається.

Враховуючи підвищену складність сучасної техніки краще довіритися фахівцеві, інакше велика вірогідність при самостійному ремонті – посилити і без того складну ситуацію, що однозначно приведе до фінансових втрат.

Можливо отримати професійну консультацію по номеру телефону, вказаному на сайті.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінового ремонту материнської плати телевізора
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *