• Русский
 • Українська
+38 (066) 895-25-26
(066) 895-25-26
(067) 895-25-26
(093) 895-25-26
(044) 221-23-52
Замовити дзвінок
пн-пт: з 8:00 до 20:00, сб з 9:00 до 18:00
нд: вихідний
Generic selectors
Совпадіння
Пошук
Пошук
Пошук в записах
Пошук в сторінках

Ремонт комплектуючих

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Діагностика і ремонт материнської плати
від 300 грн
Діагностика та ремонт відеокарти
від 300 грн
Діагностика та ремонт жорсткого диска
від 250 грн
Діагностика та ремонт блоку живлення
від 300 грн
Діагностика та ремонт оперативної пам'яті
від 150 грн
Викликати майстра
Ремонт комплектуючих для комп'ютера Київ

Попередити вихід з ладу комплектуючих комп’ютера можна проведеною своєчасно профілактикою, яку рекомендується проводити раз на рік. І, як правило, усі виникаючі проблеми, що вимагають заміни комплектуючих – пов’язані з перегріванням комп’ютера.

детальніше

Діагностика – передусім

Ремонт комплектуючих комп’ютерів розпочинається з діагностики і неможливий без відповідної матеріальної бази комплектуючих, програм і інших засобів.

Звернувшись в нашу компанію, ви можете розраховувати на якісну діагностику і ремонт свого комп’ютера, тим самим, здійснюючи і модернізацію ПК.

Що зазвичай потрібне для діагностики?

Фахівці нашої компанії здійснюють діагностику:

 1. материнської плати
 2. жорсткого диска
 3. відеокарти
 4. блоку живлення
 5. оперативної пам’яті

Діагностування в повному об’ємі поломки неможливе без наявності наступних комплектуючих, які завжди є у нашого фахівця, а саме:

 1. блоку живлення
 2. AGP відеокарти
 3. PCI відеоадаптера
 4. другого монітора

При подальшому ремонті дуже затребуваним засобом є зовнішній носій інформації – USB флеш накопичувач (флешка) або зовнішній бокс з жорстким диском, що підключається за допомогою USB і різні перехідники і адаптери.

Заміна комплектуючих комп’ютерів в Києві здійснюється не на “порожньому місці”, а виключно після діагностики і встановлення істинної проблеми, про що в усній формі на місці повідомляють замовника.

Основні елементи комп’ютера, що вимагають ремонту

Материнська плата, завдяки якій здійснюється взаємодія усіх складових комп’ютера. У переліку вірогідного ремонту – заміна південного і північного мостів, відновлення струмопровідних доріжок, перепаювання ланцюгів живлення, слотів, роз’ємів, що вимагають високої кваліфікації фахівця і наявності спеціального устаткування. Вартість ремонту, залежно від складності – від 300 грн

Жорсткого диска, проблеми з яким виникають унаслідок механічного ушкодження пластинів, магнітних голівок або двигуна. Під ремонтом мається на увазі відновлення даних на новий жорсткий диск, що є досить складною операцією, що вимагає досвіду, спеціальних знань і програмного забезпечення. Вартість послуги починається від 250 грн.

Ремонт тих, що Комплектують ПК включає також ремонт :

 1. відеокарти
 2. блоку живлення
 3. оперативній пам’яті

Відеокарта, якою укомплектований комп’ютер відремонтувати можливо, на відміну від відеокарти ноутбука, що не підлягає ремонту. Серед причин поломки – перегрівши, що призводить до здуття або потьоків конденсаторів, що призводить до дисфункції стабілізаторів живлення і пам’яті. Ремонт відеочіпа, що вийшов з ладу, як правило, недоцільний, оскільки вартість відеочіпа нового порівнянна з вартістю відеокарти. Вартість послуги – від 300 грн.

Блок живлення. Серед причин поломки – збій в роботі високовольтного фільтру, що призводить з часом до несправностей мікросхеми ШІМ-контролера, одночасно проявляються проблеми і з випрямлячами. Тільки ретельна діагностика нашими фахівцями дозволить виявити причину і відремонтувати блок живлення. Вартість послуги – від 250 грн.

Оперативна пам’ять. Серед причин – можливі механічні ушкодження, але в головних причинах – несправний чіп пам’яті або “відвал” чіпа пам’яті, окислення контактів ОП. Вартість послуги – від 150 грн.

Наші гарантії

Ремонт комп’ютерів з гарантією, що надається в обов’язковому порядку нашою компанією, продовжить експлуатаційний термін служби вашого ПК.

закрити

Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *