• Русский
 • Українська
+38 (066) 895-25-26
(066) 895-25-26
(067) 895-25-26
(093) 895-25-26
(044) 221-23-52
Замовити дзвінок
пн-пт: з 8:00 до 20:00, сб з 9:00 до 18:00
нд: вихідний
Generic selectors
Совпадіння
Пошук
Пошук
Пошук в записах
Пошук в сторінках

Ремонт інвертора

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Ремонт інвертора монітора
від 300 грн
Викликати майстра
Заміна інвертора на моніторі в Києві

Заміна інвертора в моніторі не просте завдання і повинна здійснюватися виключно руками фахівців. Щоб зробити заміну інвертора монітора раніше слід розібрати і продіагностувати монітор і лише після цього приступати до певних робіт.

детальніше


Рідкокристалічні монітори на даний момент відносяться до надійного устаткування, але і їм властиво іноді “капризувати” і виходити з ладу, і головною причиною є саме поломка інвертора.

Що є інвертором?

Безумовно, інвертор – ключовий блок пристрою, у функції якого перетворення в міській мережі низької напруги у високе змінне, обов’язкової для живлення ламп підсвічування матриці. І, як правило, інвертор в силу конструкційних особливостей, сполучений з блоком живлення монітора. Відмітимо, що інвертор блоку живлення – також досить складний пристрій і спроба здійснити заміну блоку самостійно може цілком закінчитися ушкодженням деталей монітора.

Заміна інвертора підсвічування нашими фахівцями вже оцінена належним чином користувачами, що мешкають на лівому березі Києва, на Троєщині і Позняках.

Наша компанія відкрита для усіх, незалежно від адреси проживання, ми із задоволенням усунемо вдома будь-які проблеми, пов’язані з комп’ютерною технікою.

Основні ознаки поломки

Оскільки інвертор живить безпосередньо лампи підсвічування монітора, отже, останній при виході його з ладу перестає включатися або зовсім, або включається на декілька секунд і тут же гасне. Ця неполадка спостерігається і при виході з ладу ламп підсвічування, і виявити істинну причину збою зможе виключно майстер, що має профільні знання і практичний досвід, що дозволяє брати в роботу монітори усіх брендів, без виключення : Samsung, LG, BENQ, AOC, Acer, Proview.

І, саме наші майстри, зможуть якісно і швидко замінити штатний інвертор на універсальний.

Поломка інвертора також проявляється таким чином – екран спалахує усього лише на декілька хвилин, після чого мимоволі відключається. Також, іноді яскравість зображення не відповідає нормальною, і параметр самостійно відкоригувати не виходить.

Ціна наших послуг обгрунтована і не завищена, тому немає сенсу ризикувати і піддавати свою техніку  ремонті ПК, невиправданим і невмілим діям.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінового ремонту інвертора
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *