• Русский
 • Українська
+38 (066) 895-25-26
(066) 895-25-26
(067) 895-25-26
(093) 895-25-26
(044) 221-23-52
Замовити дзвінок
пн-пт: з 8:00 до 20:00, сб з 9:00 до 18:00
нд: вихідний
Generic selectors
Совпадіння
Пошук
Пошук
Пошук в записах
Пошук в сторінках

Ремонт геймпадів PS

Вартість роботи
Назва послуги
Ціна
Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану
250 грн
Відновлення шлейфа
250 грн
Заміна 3d аналога
250 грн
Заміна кабелю
250 грн
Заміна каркасу
250 грн
Заміна кнопки (з пайкою)
250 грн
Заміна кнопки (без пайки)
150 грн
Заміна контактної гумки
150 грн
Заміна шлейфу
250 грн
Заміна капелюха аналога
150 грн
Ремонт кабелю
250 грн
Ремонт кнопки (з пайкою)
250 грн
Ремонт материнської плати
300 грн
Викликати майстра
Ремонт геймпадів PS в Києві

Що жоден, що сьогодні поважає себе геймер без джойстиків і геймпадів не обходиться і саме їм властиво ламатися найчастіше. Зайва емоційність гравців за відсутності уваги – причина номер один усіх поломок, джойстики і геймпады час від часу падають, на них настають і проливають напої.

детальніше

Що ще може привести до поломки?

Ремонт геймпадів Sony PlayStation в Києві може бути викликаний і неакуратним поводженням з дротами і наявними роз’ємами. Дріт легко може зігнутися несприятливим чином або закоротить, а штекер або роз’єм з різних причин зробитися непридатною і системою зовсім не визначатися. Досить часто користувачі геймпадов мучаться від западання або залипання кнопок.

Ремонт геймапада PS може виявитися необхідним і унаслідок недостатньо дбайливого використання або тривалої експлуатації. Сигналами, що свідчать про проблеми, можуть виявитися – відсутність або нестабільний зв’язок з консоллю, миготливі безпосередньо на геймпаді індикатори зеленого кольору та повідомлення про помилки.

Фахівці нашої компанії зможуть здійснити вдома будь-які ремонтні роботи, у тому числі джойстиків і геймпадів. Попередня діагностика дозволить правильно визначити причину і уникнути серйозніших проблем. Послугами нашої компанії можуть скористатися усі жителі столиці, у тому числі і що мешкають на лівому березі, Троєщині і на Позняках.

Ігрові джойстики вимагають до себе дбайливого відношення, але якщо все ж стався збій в їх функціонуванні незалежно від бренду виробника Sony, Nintendo, Microsoft, NVIDIA, краще звернутися в нашу компанію і отримати якісну послугу, ціна на яку обгрунтована і доступна кожному власникові приставки.

Ремонт джойстика ps4 Київ має на увазі усю послідовність робіт, необхідних для якісного ремонту, – від розбирання до завершальної перевірки функціонування.

Яким чином запросити фахівця?

Запросити фахівця можна по номеру телефону, вказаному на сайті або заповнивши заявку з детальною вказівкою ініціалів і номери своїх телефонів, мобільного або стаціонарного. Після завершення ремонтних робіт надається акт виконаних робіт і гарантійні зобов’язання.

Ремонт Playstation – в переліку наших пропозицій, ми гарантуємо професійний ремонт, незалежно від виду несправності з використанням спеціалізованого устаткування і оригінальних комплектуючих.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінового ремонту геймпадів Playstation
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *