• Русский
 • Українська
+38 (066) 895-25-26
(066) 895-25-26
(067) 895-25-26
(093) 895-25-26
(044) 221-23-52
Замовити дзвінок
пн-пт: з 8:00 до 20:00, сб з 9:00 до 18:00
нд: вихідний
Generic selectors
Совпадіння
Пошук
Пошук
Пошук в записах
Пошук в сторінках

Ремонт блоку живлення монітора

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Ремонт блоку живлення монітора
від 200 грн
Ремонт контролера живлення, блоку живлення
від 300 грн
Викликати майстра
Ремонт блоку живлення монітора в Києві

Включили з ранку комп’ютер, схвально відгукнувся писком системний блок, а монітор так і не включився. Ситуація багатьом знайома, але чи являється подібний прояв свідоцтвом про неполадку – в цьому ще слід затвердитися.

детальніше

Передусім, безпосередньо на моніторі зобов’язаний світитися індикатор, при від’єднанні від СБ сигнального кабелю – на моніторі висвічується інформація про відсутність самого підключення. Якщо не спостерігається індикація і відсутня заставка – це також говорить про поломку блоку живлення.

Коли виникає необхідність в послузі?

Ремонт блоку живлення монітора потрібний при наступних явних ознаках:

 1. нестабільне функціонування монітора
 2. мигання або індикатора живлення, або екрану
 3. через певні проміжки зовсім відключається

Правильно встановити причину поломки під силу нашим фахівцям з профільними знаннями і багатим практичним досвідом, які займаються ремонтом комп’ютера довгий час.

Діагностика блоку живлення РК усіх брендів – Samsung, LG, BENQ, AOC, Acer, Proview – обов’язковий етап при ремонті, здійснюваний найпершим для правильної установки причини. Оскільки ЖК монітори оснащуються імпульсними блоками живлення, то найпоширенішою основою виходу з ладу БП виступає перегрівання монітора і зайва в мережі напруга.

Необхідна послідовність робіт

Починають ремонт БП наші фахівці з виміру напруги в 310 В, якщо воно не підтверджується, то це явне свідоцтво про несправність або запобіжника, або можливо діодного моста. Також будуть перевірений польовий транзистор після заміни некондиційних елементів, оскільки саме він є причиною згорання і вищезгаданих деталей із-за його безпосереднього пробою. Нестабільність роботи монітора і зниженої напруги може ще свідчити і про несправність конденсатора Cvin. Після перевірки на нім напруги, причому, його воно не фіксується, це говорить про несправність в самій мікросхемі, перевіряється осцилографом присутність імпульсів. Мінлива генерація також може фіксуватися унаслідок несправності електролітичних конденсаторів безпосередньо у вторинних ланцюгах і елементів ланцюга зворотного зв’язку.

Ремонт і заміна блоку живлення LCD монітора в Києві нашими фахівцями будуть зроблені з використанням сучасного діагностичного устаткування, з високою якістю, швидко і за обгрунтованою ціною. Послуги вдома доступні усім, особливо жителям лівого берега і що мешкає в районі Позняків і Троєщини.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінового ремонту блоку живлення монітора
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *