• Русский
 • Українська
+38 (066) 895-25-26
(066) 895-25-26
(067) 895-25-26
(093) 895-25-26
(044) 221-23-52
Замовити дзвінок
пн-пт: з 8:00 до 20:00, сб з 9:00 до 18:00
нд: вихідний
Generic selectors
Совпадіння
Пошук
Пошук
Пошук в записах
Пошук в сторінках

Чистка і видалення вірусів

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Чистка і видалення вірусів
300 грн
Діагностика комп'ютера на віруси
150 грн
Викликати майстра
Чистка і видалення вірусів на комп'ютері Київ

Зараження операційної системи вірусами різних типів – найбільш поширена проблема при роботі з комп’ютером. Що таке комп’ютерний вірус, здатний до дублювання, самопоширенню і трансформації файлової системи за допомогою шкідливого програмного коду знає навіть “чайник”. Вірус своєю дією погрожує знищенням усій операційній системі.

детальніше

При цьому, підхопити вірус на комп’ютері реально навіть при відвідуванні цілком надійних сайтів, не рахуючи випадкового скачування і розпаковування невідомих архівів або запуску виконуваних підозрілих файлів.

Видалення вірусів з комп’ютера – не проблема для наших фахівців, які швидко і якісно очистять ваш комп’ютер або ноутбук в Києві від яких-небудь вірусів, відновлять його працездатність шляхом видалення вірусів, лікування заражених файлів, установки антивіруса.

Основними і найбільш поширеними різновидами вірусів є:

 1. файлові
 2. завантажувальні
 3. макро віруси
 4. мережеві
 5. комбіновані

Чи заражений ваш комп’ютер – як визначити?

Насторожуючою ознакою шкідливого софтвера, що повинне вас застерегти – це проблеми зі швидкістю і стабільності функціонування ПК. Зустрічаються також вірусні програми, що проявляють себе через певний час.

Насторожити повинне і виконання певних команд самим комп’ютером, які користувач не задавав.

Чищення комп’ютера в Києві запобіжить поширенню дії шкідливої програми і дозволить працювати далі спокійно і “не оглядаючись” на віруси.

Серед проблем, прямих або непрямих :

 1. не прив’язані до конкретного сайту або додатка рекламні оголошення
 2. сполучення з наполегливою вимогою заплатити деяку суму за розблокування Windows або розшифровку файлів (якщо система при цьому перестали повністю завантажуватися або відкриватися файли)
 3. спливаючі вікна програм антивірусних з інформацією про виявлення шкідливих програм, і інші можливі недвозначні ознаки
 4. сині екрани смерті
 5. чужі процеси, спостережувані в диспетчерові завдань
 6. трансформація системних налаштувань мимовільним чином
 7. збій в додатках, зникнення з жорсткого диска наявної інформації

Слід зазначити, що відсутність яких-небудь зовнішніх проявів також може виявитися симптомом вірусу. Більшість з троянських програм, спеціально орієнтованих для крадіжки особистих відомостей власника ПК, функціонують непомітно. І тільки з моменту пропажі цінних відомостей власник дізнається про факт зараження.

Де підхоплюють віруси?

Лікування ПК від вірусів здійснюється ефективними і корисними програмами, спрямованими на знищення шкідливих програм, які класифікуються на два поширені види : віруси і черв’яки. Безпосередньо віруси розширюють свою діяльність за допомогою шкідливого файлу, і сам запуститися не може, поки ви самі зараженій програмі не допоможете, запустивши її.

Черв’яки, зазвичай, самі проникають за допомогою чатів і поширюються унаслідок уразливості вашої ОС, браузеру, конкретної програми, навіть за допомогою електронної пошти.

Якщо узагальнити, то основними шляхами зараження є:

 1. уразливості ОС і у браузері
 2. недостатня якість антивіруса
 3. змінні носії
 4. і як не смішно це здається – дурість користувача

Чищення шкідливих вірусів на ПК нашими фахівцями здійснюється якісно, з установкою відповідних програм захисту.

Чому ми і що включає ця послуга?

Фахівці нашої компанії здійснюють ремонт комп’ютерної техніки, як вдома у клієнта, так і в нашому сервісному центрі. Запросити фахівця можна за допомогою форми онлайн-заявки, а поставити питання, що цікавить Вас, наприклад, що включає певна послуга – по телефону, вказаного в розділі “контакти”

Лікування вірусів, яке ми пропонуємо, має на увазі установку надійного антивіруса, завданням якого є – захист операційної системи. Вартість сервісу залежить від виду послуг, що робляться. Фахівець на місці проаналізує, проведе діагностику і порекомендує найкращий варіант за найнижчою ціною.

Результат нашої роботи

Ремонт комп’ютерів фахівцями нашої компанії продовжить їх експлуатаційний термін, а правильно підібрана і встановлена антивірусна програма послужить надійним захистом від шкідливих програм, злому, крадіжки і спаму.

закрити

Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *