• Русский
  • Українська
+38 (066) 895-25-26
(066) 895-25-26
(067) 895-25-26
(093) 895-25-26
(044) 221-23-52
Замовити дзвінок
пн-пт: з 8:00 до 20:00, сб з 9:00 до 18:00
нд: вихідний
Generic selectors
Совпадіння
Пошук
Пошук
Пошук в записах
Пошук в сторінках

Ремонт принтерів Canon

Що таке Canon, фірма, компанія, мабуть, саме гідне визначення – корпорація. Корпорація, яка в першу чергу виробляє офісну техніку (принтери, сканери, копіри, факси, картриджі). І, хоча фототехніка Canon теж досить відома, але від усього обсягу пристроїв, що випускаються фірмою, вона займає лише невеликий відсоток.

Спочатку назва компанії носило ім’я буддійської богині милосердя, яка мала тисячу рук – Кванон (Kwanon). Але представляючи свою продукцію на міжнародному ринку, довелося назву трохи змінити. В японській мові «канон» означає «гармата».

Геніальні інженера компанії Canon відкрили людству багато технологічних можливостей. І на окрему увагу заслуговують струменевий і лазерний принтери. Дуже багато революційних винаходів мають цілком випадковий початок, ось і ідея струменевого принтера у співробітника Canon виникла теж ненавмисно. Він впустив на шприц з чорнилом включений паяльник. На кінчику голки під дією високої температури утворилася чорна бульбашка. А потім бульбашка розтеклася тонкою цівкою. Через чотири роки на основі цього випадкового ефекту був створений струменевий принтер.
І ось уже понад 80 років японська компанія Canon пропонує величезній кількості користувачів свою якісну продукцію для обробки і друку зображення. Ремонт принтерів Canon потрібно в дуже рідкісних випадках. А якщо проводити своєчасну регулярну профілактику принтерів Canon, то взагалі можна домогтися безвідмовної його працездатності.

Ситуації, коли необхідним ремонт принтера Canon:

  1. Застрягання паперувідбувається при неправильній загрузці паперу пом’ятий папір, зі скріпками, скобами, вставлена на перекіс.
  2. Неполадки в механіціможуть бути викликані при попаданні сторонніх предметів в робочу частину принтера.
  3. Збій друку – може виникнути з кількох причин принтер тривалий час не працював, були використані неякісні чорнила або ж змішали чорнила, які були різні за типом і різних виробників.
  4. Зброшуванняс «памперсу» – виникає по причині переповнення абсорбера.

Якщо вам довелося зіткнутися з будь-якої з перерахованих проблем, звертайтеся в наш сервісний центр «Технохелп»! Наші майстри здійснять якісний гарантійний ремонт принтера Canon.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *