• Русский
  • Українська
+38 (066) 895-25-26
(066) 895-25-26
(067) 895-25-26
(093) 895-25-26
(044) 221-23-52
Замовити дзвінок
пн-пт: з 8:00 до 20:00, сб з 9:00 до 18:00
нд: вихідний
Generic selectors
Совпадіння
Пошук
Пошук
Пошук в записах
Пошук в сторінках

Ремонт комп’ютерів Троєщина

Мікрорайон або житловий масив Троєщина входить до складу Деснянського району міста Київ. Цей масив розташований на лівому березі річки Дніпро.

Список усіх вулиць Троєщини :

Бальзака, Боженко, Берети, Будищанская, Бикова, Вигуровский бульвар, Висоцького бульвар, Градинська, Данькевича, Драйзера, Закревского, Каштанова, Крайня, Лаврухина, Лисковська, Маяковского, Милославська, Мостищенська, Мостищенский провулок, Ніколаєва, Пуховська, Пушкіна, Радунська, Сабодана, Сабурова, Цветаєвої, Електротехнічна.

У цьому масиві мешкає 267,6 тисяч чоловік (інформація на 2012 рік) і з кожним роком тільки росте за рахунок активного розвитку інфраструктури. У кожного другого, а можливо і у усіх у будинку є персональний комп’ютер, ноутбук або планшет який з часом може вийти з ладу. Цей факт природний для усієї електроніки, а фахівців який можуть надати якісний і сучасний ремонт комп’ютерів на Троєщині дуже мало. Досить багато людей стикалося з подібною ситуацією, коли майстри викликали додому або в офіс, а “фахівець” не зробив ваш комп’ютер і добре якщо не зашкодив пристрою (трапляється і таке). Викликавши таких делитантов або просто шахраїв ви втрачаєте ваш час і гроші.

“Технохелп” – це саме той комп’ютерний сервіс на Троєщині, який упродовж багатьох років піклується про різні облаштування наших клієнтів. Ми блискавично реагуємо на дзвінки і буквально в течії 30-40 хвилин відправляємо дипломованого майстра і просто тямущу людину. 90 омпьютеров ми ремонтуємо прямо у клієнта вдома, це дуже зручно і можливість заощадити багато часу на перевезенні апаратів. Установка Windows XP, 7,8,8.1,10, чистка комп’ютера, заміна будь-якої запчастини, діагностика комп’ютера Троєщина це і більше робиться при вашій присутності вдома.

Бувають випадки коли лагодження комп’ютера неможливе вдома, але це не біда, оскільки ми безкоштовно забираємо техніку, ремонтуємо і безкоштовно привозимо до вас в найкоротші терміни.

Основний район на якому поширюється комп’ютерний сервіс “Технохелп” – це Троєщина тому наш інженер дуже швидко може приїхати на ваш виклик.

Ремонт комп’ютерів на Троєщині – цей не основний напрям нашої фірми, з повним списком яких ви можете ознайомиться у нас на веб-сайті.

Якщо вам потрібний досвідчений і кваліфікований майстер для ремонт комп’ютерів Троєщина, то не втрачайте ваш час і дзвоніть прямо зараз 063-754-05-90, будемо раді вам допомогти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *