• Русский
  • Українська
+38 (066) 895-25-26
(066) 895-25-26
(067) 895-25-26
(093) 895-25-26
(044) 221-23-52
Замовити дзвінок
пн-пт: з 8:00 до 20:00, сб з 9:00 до 18:00
нд: вихідний
Generic selectors
Совпадіння
Пошук
Пошук
Пошук в записах
Пошук в сторінках

Ремонт комп’ютерів Оболонь

Оболонський район Києва розташований в північній частині міста на правому березі річки Дніпро. Сама назва відбувається ще із староруського слова болонь, болоние (низький, такий, що заливається водою беріг) що в принципі логічно. Перший спогад про Оболонь датуется 1096 роком, за часів відображень нападів кочівників і княжих міжусобиць. Початок забудови житлового масиву доводиться на кінець 1960-х років. Однією з основних пам’яток є завод “Оболонь”. Цей район був пов’язаний з центром лінією метро вже в 80-му році (станція Петрівка, Оболонь, Мінська і Героїв Дніпра). Нині цей район відносять до “елітних районів Києва” про що свідчить величезна кількість пент-хаусов, усадьб і іншій дорогій нерухомості на березі Дніпра.

Перелік вулиць району Оболонь: Автозаводська, Автозаводський провулок, Агрегатна, Архипенка, проспект Бандери, Белицька, Бережанська, Берестецька, Богатирська, Бондарська, Бондарський провулок, Боровиковського, Валковська, Вербова, Верболозна, Вовчок, Вишгород, Героїв Дніпра, Героїв Сталінграду, Гайдай, Міська, Дегтяренко, Дніпровська, Добринінська, Дубровицька, Захаровська, Івашкевича, Йорданська, Казанська, Калнишевського, Кирилівська, Кондратюка, Коноплянська, Копиловська, Куренівська.

Кількість комп’ютерів і інших пристроїв все більше і більше заповнює міста і села, від цього нікуди не подітися. Неможливо представити життя в XIX-ому сторіччі без цих помічників. Як і уся електроніка, вони потребують якісного сервісу по ремонту комп’ютерів на Оболоні, яким і займається фірма “Технохелп”.

Наша команда, досвідчених інженерів, надає сучасні послуги з ремонту комп’ютерів на Оболоні, а також інших гаджетів. Ми проводимо ремонт з гарантією і в найкоротші терміни (до 2 годин, залежно від складності). Упродовж багатьох років ми спрощуємо процес використання комп’ютерної техніки наших клієнтів, за що вони нам вдячні.

Дзвоніть нам зараз 063-754-05-90 і вже в считаные години, ваш комп’ютер буде відремонтований.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *