• Русский
  • Українська
+38 (066) 895-25-26
(066) 895-25-26
(067) 895-25-26
(093) 895-25-26
(044) 221-23-52
Замовити дзвінок
пн-пт: з 8:00 до 20:00, сб з 9:00 до 18:00
нд: вихідний
Generic selectors
Совпадіння
Пошук
Пошук
Пошук в записах
Пошук в сторінках

Обнулення і заміна памперса EPSON

Перш ніж приступати до обнуління і заміні памперса Epson, потрібно чітко розуміти, з чим доведеться мати справу і що має на увазі цей обсяг роботи. А для цього ми з вами з’ясуємо, що таке памперс у принтера і як зробити його обнулення.

Що таке памперс принтера Epson?

Слово «памперс» принтера – розмовне, народне. Його правильне технічне назва – абсорбер. Цю деталь можна знайти на дні принтера, вона має губчасту структуру і зроблена з високогідроскопічного матеріалу. Увібрати і утримати рідину – ось основне завдання абсорбера. Тепер ви розумієте, чому абсорбер називають памперсом? Правильно, тому він виконує аналогічне завдання, що і підгузник при догляді за дитиною.

Але, що ж він вбирає, яку рідину йому доводиться утримувати? У памперсі скупчуються відпрацьовані чорнила:

  1. Чорнила, які не потрапили на папір.
  2. Чорнила, які проганялися під час прочищення друкованої головки.
  3. Незатребувані чорнила при друку фотографій без полів.

Абсорбер має велике поглинанням, в один раз він може в себе прийняти практично стакан рідини. Але така кількість рідини в ньому не збирається одноразово, а поступово.

Як дізнатися, що памперс заповнений?

Виробниками принтерів була передбачена система віртуального лічильника відпрацьованих чорнил. Ця система вміє рахувати і підсумувати все мілілітри чорнила, які потрапляють в памперс. А коли це число доходить до певного критичного значення, принтер оповіщає власника, що йому необхідно технічне обслуговування (заміна і обнулення, про які ми поговоримо нижче). Деякі принтери відмовляються працювати, коли памперс доходить до критичного заповнення. Принтери Epson лише сигналізують, попереджають про настання небезпечного моменту.

Якщо продовжувати друкувати на такому принтері, то чорнила будуть зливатися і сервісна станція переповниться, відпрацьовані чорнила просто-напросто потечуть на стіл, а також спровокують серйозну поломку всередині принтера.

Що робити, якщо памперс заповнений?

Заміна памперса Epson. Ця процедура буде коштувати вам деяких грошей. До того ж очікування поставки памперса на замовлення (для певної моделі принтера) може зайняти невизначений час. Промивання памперса. Справа ця брудна, але цілком здійсненно навіть в домашній обстановці за умови, що ви самостійно зможете вилучити прокладку.

Працювати при цьому потрібно в халаті і гумових рукавичках. Приготувати для цього таз або відро, теплу воду. У цій ємності кілька разів вичавити памперс, а потім вже під проточною водою (краще не під краном, а під душем), акуратно, щоб не пошкодити цілісність прокладки, вимити до тих пір, поки вода не перестане забарвлюватися.

Після промивання памперс слід гарненько просушити. Варто також відзначити, що після такої процедури абсорбер зменшується в об’ємі, отже, його поглинаючі властивості погіршуються.

Обнулення памперса Epson

Обнулити або скинути лічильник можна тільки через сервісну програму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *