• Русский
  • Українська
+38 (066) 895-25-26
(066) 895-25-26
(067) 895-25-26
(093) 895-25-26
(044) 221-23-52
Замовити дзвінок
пн-пт: з 8:00 до 20:00, сб з 9:00 до 18:00
нд: вихідний
Generic selectors
Совпадіння
Пошук
Пошук
Пошук в записах
Пошук в сторінках

Не гріє НВЧ піч

Які ж змішані почуття може викликати ситуація, коли ти з мікрохвильовки вийняв НЕ розігріту їжу? Хоча ти точно бачив, що всередині світилася лампочка, тарілка оберталася – все працювало.

Що ж, поки їжа розігрівається на плиті, можемо подумати, чому не гріє НВЧ піч? І що взагалі робити в таких випадках? Почекати, може воно якось само владнається або спробувати самостійно усунути поломку? Або все-таки не ризикувати і віднести її в ремонт до майстра?

Недотримання правил експлуатації

Ну, ось здавалося б, що дотримання цих правил – елементарна справа, але, на жаль, велика частина поломок побутової техніки трапляється саме з цієї причини.

Ось наприклад:

  • їжа в мікрохвильовку була поставлена ​​в металевій ємності;
  • разом з відповідною тарілкою для розігріву їжі перебувала металева ложка або вилка;
  • їжа розігрівалася в невідповідному посуді, при цьому ще й з кришкою;
  • НВЧ піч включили, але забули поставити їжу.

Знос деталей

Мікрохвильовка все ще намагається і обертає тарілку з їжею, але ось розігріти її вже не може, адже служить для вас досить великий час. Швидше за все, у якихось деталей вичерпався робочий ресурс.

Погана мережева напруга

За розподіл температури всередині мікрохвильової печі відповідає магнетрон. Щоб він нормально працював, йому необхідно напруга в 220 В. При низькій напрузі магнетрон працювати буде, але розподіляти температуру буде дуже повільно. Ось тому ви будете отримувати холодну їжу, хоча грілася вона достатньо.

Щоб повністю вирішити проблему, встановіть стабілізатор. Найкраще встановити його на вході в приміщення, але можна обмежитися невеликим стабілізатором, встановленим тільки на саме обладнання.

Перезавантаження мережі

Якщо ваша НВЧ піч одночасно підключена з іншими потужними приладами до однієї лінії, то їжу вона не розігріє, тому що відбувається падіння напруги. Щоб діставати тарілочку теплого супчику, частина приладів переведіть в інші розетки, бажано від іншої гілки.

Одна з поширених поломок – це немає контакту. Проблема або в самій розетці або в мережевому шнурі. Перевірте, чи немає яких-небудь видимих ​​пошкоджень.

Проблеми з магнетроном

Тут можна знайти кілька пошкоджень:

  1. cлабкі контакти;
  2. пошкоджений ковпачок антени магнетрона (почорнів або розплавився).

Несправний запобіжник

Внаслідок тривалої роботи припаяння в запобіжнику розігрівається і стає м’яким, через що сила пружності пружини розводить контакти. А оскільки цей запобіжник знаходиться в ланцюзі живлення магнетрона (до речі, не у всіх моделях), то він впливає на роботу самого магнетрона. Ось тому мікрохвильовка теж не гріє. Мікрохвильова піч буде відмовлятися гріти, якщо на ній утворився нагар. Він буде перешкоджати проходженню хвиль, НВЧ буде іскрити і є небезпека того, що виникне пожежа.

Пошкодження слюдяної пластини

Почорнілу пластину можна зачистити дрібним наждачним папером. А ось, якщо в пластині утворилася діра, то її треба замінити.

Перегорів конденсатор

Його справність необхідно перевірити тестером. Якщо він виявиться неробочим або буде показувати невеликий опір, значить, конденсатор потрібно міняти!

Несправний високовольтний діод

Перевірити діод дуже важко, тому його замінюють в будь-якому випадку. Якщо ваша НВЧ піч не гріє, рекомендуємо нести її в ремонт. Наша компанія здійснює ремонт мікрохвильових печей в Києві. Ми послідовно перевіримо всі елементи мікрохвильовки, адже причин того, що вона не гріє, може бути набагато більше, ніж перераховано вище.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *