• Русский
  • Українська
+38 (066) 895-25-26
(066) 895-25-26
(067) 895-25-26
(093) 895-25-26
(044) 221-23-52
Замовити дзвінок
пн-пт: з 8:00 до 20:00, сб з 9:00 до 18:00
нд: вихідний
Generic selectors
Совпадіння
Пошук
Пошук
Пошук в записах
Пошук в сторінках

Мікрохвильова піч не включається

Якщо мікрохвильова піч не хоче включатися, спочатку перевірте надійність підключення приладу до розетки, а також її справність (для цього досить підключите піч до іншої розетки).
Якщо пристрій як і раніше не працює, необхідно перевірити запобіжники (які розташовані усередині мікрохвильової печі), термодатчик (розташований на зовнішній стороні камери) і високовольтний запобіжник.

Ще проблема може бути в мікро-вимикачі, який відправляє сигнал електронному модулю (керуючому НВЧ піччю) про те, що дверці приладу відкриті, – в результаті запуск мікрохвильової печі

Як усунути несправності

Спершу перевірте рівень напруги в розетці.
Якщо з напругою все гаразд (воно складає 220 В), то перевірте працездатність розташованих на фільтрі запобіжників, а також коректність роботи термозапобіжника.

Після перевірки запобіжників треба переконатися, що на первинну обмотку трансформатора, що відповідає за роботу модуля управління, подається напруга.
Далі перевіряємо наявність напруги на вторинній обмотці модуля управління (чи на виході трансформатора).

Якщо ви виявили, що напруги немає, то це може означати наступне:

Первинна обмотка на трансформаторі перегоріла. Щоб відновити коректну роботу модуля управління, необхідно встановити новий, справний трансформатор.
Є проблеми в термо-запобіжнику трансформатора (який розташований під кришкою мікрохвильової печі, як правило відразу за термолінтою).

Після цього мікрохвильова піч повинна запрацювати. Інакше необхідно зайнятися ремонтом модуля управління, або здійснити повну заміну цієї деталі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *