• Русский
  • Українська
+38 (066) 895-25-26
(066) 895-25-26
(067) 895-25-26
(093) 895-25-26
(044) 221-23-52
Замовити дзвінок
пн-пт: з 8:00 до 20:00, сб з 9:00 до 18:00
нд: вихідний
Generic selectors
Совпадіння
Пошук
Пошук
Пошук в записах
Пошук в сторінках

Чому гуде мікрохвильова піч?

У ній дуже зручно і швидко розігрівати їжу, вона зберігає всі біологічні і енергетичні цінні якості продуктів. Але в певний момент може доставити масу неприємних емоцій через те, що виходить з ладу.

Ви помітили, що ваша мікрохвильовка гуде? Ми розуміємо ваше хвилювання. Адже бувають випадки, коли на роботу мікрохвильової печі цей гул не впливає, але іноді це може бути однією з причин, по якій НВЧ може перестати працювати коректно.

Причини, чому мікрохвильова піч гуде, ми обов’язково опишемо, але, щоб уникнути неприємних небезпечних моментів, переконливо просимо вас не займатися самостійним ремонтом! Справа в тому, що цей кухонний девайс є осередком високої напруги навіть у вимкненому стані. Тому, з метою дотримання всіх заходів безпеки надайте ремонт мікрохвильовки кваліфікованим фахівцям.

Гуде нвч-пічка?

  1. Високовольтний діод вийшов з ладу. Завдання діода – пропускати струм тільки в одному напрямку, а в разі, якщо він піде в протилежну сторону, блокувати його. Якщо діод вийде з ладу, то мікрохвильовка почне видавати гул і припинить гріти. У подібних випадках перевіряють справність діода. Його доведеться замінити, якщо з’ясується, що це саме він вийшов з ладу.
  2. Несправний високовольтний конденсатор. Важливе зауваження: перед перевіркою конденсатор слід до кінця розрядити! Він накопичує електричне поле і якщо він виходить з ладу, то пропадає генерація мікрохвиль. Від цього і з’являється гул або навіть дзижчання. Щоб визначити, чи став він причиною проблеми, його потрібно перевірити. Для цього береться омметр і підключається до даної деталі. Стрілка рухається – значить, все в порядку, стоїть на місці – конденсатор вийшов з ладу.
  3. Поламався магнетрон. Він відноситься до числа найважливіших складових мікрохвильовій печі. Його місія – перетворювати енергію в електричне поле, а воно, у свою чергу, приводить в дію молекули води, в результаті чого і відбувається розігрівання продуктів харчування.

Якщо мікрохвильовка гуде і перестала гріти, то причина цього може бути в магнетроні, на якому накопичився нагар або з’явилася тріщина. Крім візуальних поломок, магнетрон може просто згоріти. При необхідності заміни магнетрона потрібно дотримати точну відповідність з параметрами і розміром, простіше кажучи, замінити на точно такий же.

Ось три причини, чому гуде нвч-пічка. Оскільки ми не рекомендуємо усувати ці причини самостійно, то звертайтеся в нашу майстерню, і ми якісно здійснимо ремонт мікрохвильової печі в Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *