• Русский
 • Українська
+38 (066) 895-25-26
(066) 895-25-26
(067) 895-25-26
(093) 895-25-26
(044) 221-23-52
Замовити дзвінок
пн-пт: з 8:00 до 20:00, сб з 9:00 до 18:00
нд: вихідний
Generic selectors
Совпадіння
Пошук
Пошук
Пошук в записах
Пошук в сторінках

Заміна друкуючої голівки

Вартість робіт
Назва послуги
Ціна
Заміна друкуючої голівки
від 400 грн
Викликати майстра
Заміна друкуючої голівки Київ

Більшість сервисників і звичайних користувачів замислюються іноді про питання заміни друкуючої голівки. Підстав на те багато, але з однією явною відмітною ознакою – тест дюз просто огидний, при друкуванні на принтері лист виходить із смугами і ніякими прочищеннями проблема не усувається.

детальніше

Звертаємося до професіоналів

Заміна друкуючої голівки – послуга, що надається нашою компанією в Києві недорого, може виявитися єдиним і правильним рішенням в таких випадках. При цьому, спостережувані розмитість фону, точки, смуги можуть виявитися несправностями і картріджа, і самого принтера. І встановити причину, місце дефекту допоможе наш фахівець з профільними знаннями і багатим практичним досвідом.

Ця послуга торкається усіх відомих виробників принтерів, без всяких обмежень: Epson, Canon, НР, Panasonic, Samsung, Xerox тощо.

Саме нашим майстрам під силу встановити з чиєї вини голівка прийшла в несправність. Якщо з вини виробника, то голівка міняється на оригінальну, якщо ж проблема в чорнилі, що впливає на дюзную плстину, то ця проблема усувається певною процедурою.

Інші послуги

Численні послуги, що робляться нашою компанією, допоможуть не залишитися один на один при несправностях вашої техніки. Ціна на кожну з них обгрунтована і коригується залежно від конкретних операцій.

Серед наших пропозицій також ремонт принтера в Києві. З орієнтовною вартістю наших послуг завжди можна ознайомитися на сайті, при виникаючих питаннях можна замовити дзвінок, вказаною на сайті. Запросити фахівця можна, як по телефону, так і по опції “викликати майстра”, заповнивши відповідну форму. По закінченню робіт надаються усі гарантії.

закрити

Чесна і фіксована ціна
Можливість термінової заміни друкуючої голівки
Досвідчені і сертифіковані майстри
Гарантія на всі види робіт до 3 років
Схема роботи
 • 1

  Оформлення заявки

 • 2

  Виїзд кур'єра

 • 3

  Діагностика та узгодження вартості роботи

 • 4

  Ремонт техніки

 • 5

  Безкоштовна доставка

Задавайте питання і залишайте відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *